MWC Core 2.0.0 - en to nl translation catalogue (754 entries)

en:  %1$s ending in %2$s (expires %3$s/%4$s)
nl:  %1$s eindigend op %2$s (vervaldatum: %3$s/%4$s)

en: %1$s %2$s in the amount of %3$s%4$s
nl: %2$s %1$s voor het bedrag van %3$s%4$s

en: %1$s amount of %2$s added to order by GoDaddy Payments Smart Terminal
nl: Bedrag van %1$s voor %2$s toegevoegd aan bestelling door de Smart Terminal van GoDaddy Payments

en: %1$s has been removed from Selling In-Person. This catalog will no longer sync to WooCommerce
nl: %1$s is verwijderd uit verkopen op locatie. Deze catalogus wordt niet meer gesynchroniseerd met WooCommerce

en: %1$s has been removed. Products will no longer be synced to this catalog. To remove any products already synced you must delete them manually.
nl: %1$s is verwijderd. Producten worden niet meer gesynchroniseerd met deze catalogus. Als je al gesynchroniseerde producten wilt verwijderen, moet je ze handmatig wissen.

en: %1$sCatalogs%2$s
nl: %1$sCatalogussen%2$s

en: %1$sCustomize Terminal%2$s
nl: %1$sTerminal aanpassen%2$s

en: %1$sDevices%2$s
nl: %1$sApparaten%2$s

en: %1$sNote:%2$s Your site is using a temporary domain that cannot be indexed by search engines. Change your primary domain via the %3$sWoo store management area%4$s. Learn more about %5$sconnecting a domain%6$s.
nl: %1$sOpmerking:%2$s Je site gebruikt een tijdelijk domein dat niet kan worden geïndexeerd door zoekmachines. Wijzig je primaire domein via het %3$sonderdeel voor beheer van je Woo Store%4$s. Lees hoe je %5$seen domein koppelt%6$s.

en: %1$sShop Smart Terminal%2$s
nl: %1$sSmart Terminal voor winkels%2$s

en: %1s transaction declined due to billing address mismatch for %2s ending in %3$s.
nl: %1s-transactie afgewezen omdat het factureringsadres voor %2s eindigend op %3$s niet overeenkomt.

en: %s Virtual Terminal
nl: Virtuele terminal %s

en: 2-day shipping.
nl: 2-daagse verzending.

en: 2-letter ISO 3166 country code.
nl: ISO 3166-landcode van 2 letters.

en: 3-letter ISO 4217 currency code.
nl: ISO 4217-landcode van 3 letters.

en: A 3rd-party email editing plugin has been detected on your store.
nl: Er is een externe plug-in voor het bewerken van e-mails gevonden in je winkel.

en: A Global Trade Item Number is used to uniquely identify your product on Marketplaces & Social product listings. It can be found next to the barcode.
nl: Een Global Trade Item Number wordt gebruikt om je product te identificeren bij vermeldingen op marktplaatsen en sociale media. Je vindt het nummer naast de streepjescode.

en: A Manufacturer Part Number is used to uniquely identify your product on Marketplaces & Social product listings. Only use the MPN assigned by the manufacturer.
nl: Een Manufacturer Part Number wordt gebruikt om je product te identificeren bij vermeldingen op marktplaatsen en sociale media. Gebruik alleen het MPN dat door de fabrikant is toegewezen.

en: A channel UUID is required.
nl: Een UUID voor het kanaal is vereist.

en: A draft listing has been created for this product on %s.
nl: Er is op %s een conceptvermelding gemaakt voor dit product.

en: A draft listing will be automatically created once the product meets the requirements below. %1$sLearn more about product sync%2$s
nl: Zodra het product voldoet aan de vereisten hieronder, wordt er automatisch een conceptvermelding gemaakt. %1$sMeer informatie over het synchroniseren van producten%2$s

en: A list of available options for the email notification setting control.
nl: Een lijst met beschikbare opties voor het gebruik van de instelling voor de e-mailmelding.

en: A list of available options for the email notification setting values.
nl: Een lijst met beschikbare opties voor de waarden van de instelling voor e-mailmelding.

en: A list of available options for the onboarding setting control.
nl: Een lijst met beschikbare opties voor het gebruik van de instelling voor de onboarding.

en: A list of available options for the onboarding setting values.
nl: Een lijst met beschikbare opties voor de waarden van de instelling voor de onboarding.

en: A list of businesses.
nl: Een lijst met bedrijven.

en: A list of categories that the email notification belongs to.
nl: Een lijst met categorieën waarvan de e-mailmelding onderdeel is.

en: A list of placeholders that are available for the email notification.
nl: Een lijst met plaatsaanduidingen die beschikbaar zijn voor de e-mailmelding.

en: A list of stores associated with the business.
nl: Een lijst met winkels gekoppeld aan het bedrijf.

en: A list of wallets to disable.
nl: Een lijst met wallets om uit te schakelen.

en: A non-empty settings or subgroups parameter must be provided.
nl: Je moet een niet-lege parameter voor instellingen of subgroepen verstrekken.

en: A non-empty settings parameter must be provided.
nl: Je moet een niet-lege parameter voor instellingen verstrekken.

en: A payment capture of %s was successfully voided
nl: Een vastgelegde betaling van %s is geannuleerd

en: A payment of %s was successfully captured via GoDaddy Payments Hub
nl: Een betaling van %s is vastgelegd via de hub van GoDaddy Payments

en: A product ID is required.
nl: Een product-ID is vereist.

en: A refund of %s was successfully processed via GoDaddy Payments Hub
nl: Een terugbetaling van %s is verwerkt via de hub van GoDaddy Payments

en: A refund of %s was successfully voided
nl: Een terugbetaling van %s is geannuleerd

en: Abandoned checkout reminders
nl: Herinneringen verlaten winkelwagen

en: Accept Apple Pay® on supported devices and make checkout faster for customers. Get paid fast with deposits as soon as the next business day. %1$sGoDaddy Payments Terms apply%2$s.
nl: Accepteer Apple Pay® op ondersteunde apparaten en laat klanten sneller betalen. Word snel betaald met overschrijvingen die soms maar een werkdag duren. %1$sGoDaddy Payments-voorwaarden zijn van toepassing%2$s.

en: Accept Google Pay™ on supported devices and make checkout faster for customers. Get paid fast with deposits as soon as the next business day. %1$sGoDaddy Payments Terms apply%2$s.
nl: Accepteer Google Pay® op ondersteunde apparaten en laat klanten sneller betalen. Word snel betaald met overschrijvingen die soms maar een werkdag duren. %1$sGoDaddy Payments-voorwaarden zijn van toepassing%2$s.

en: Accept all major credit/debit cards in your checkout quickly and securely. Get paid fast with deposits as soon as the next business day. %1$sGoDaddy Payments Terms apply%2$s.
nl: Reken snel en veilig af met alle belangrijke creditcards/betaalkaarten. Word snel betaald met overschrijvingen die soms maar een werkdag duren. %1$sGoDaddy Payments-voorwaarden zijn van toepassing%2$s.

en: Accept credit card payments using Stripe.
nl: Accepteer creditcardbetalingen met Stripe.

en: Accepted Card Logos
nl: Logo's van geaccepteerde kaarten

en: Access Token ID.
nl: ID van toegangstoken.

en: Account Details
nl: Accountgegevens

en: Add Sales Channel
nl: Verkoopkanaal toevoegen

en: Additional content
nl: Aanvullende content

en: Admin
nl: Beheerder

en: Afterpay / Clearpay
nl: Afterpay/Clearpay

en: All countries
nl: Alle landen

en: Allow customers to select local delivery service. Taxes will be applied using customer's shipping address.
nl: Laat klanten een service voor lokale bezorging kiezen. De btw wordt bepaald op basis van het verzendadres van de klant.

en: An error occurred while processing the payment:
nl: Er is een fout opgetreden bij het verwerken van de betaling:

en: An error occurred while reserving stock for %1$s (%2$s). %3$s
nl: Er is een fout opgetreden bij het reserveren van voorraad voor %1$s (%2$s). %3$s

en: An error occurred, please try again or try an alternate form of payment.
nl: Er is een fout opgetreden. Probeer het opnieuw of probeer een andere betaalmethode.

en: An item from your order has shipped!
nl: Een item van je bestelling is verzonden.

en: An item from {site_title} order #{order_number} has shipped!
nl: Een item van {site_title} voor bestelling #{order_number} is verzonden.

en: An item from {{site_title}} order #{{order_number}} has shipped!
nl: Een item van {{site_title}} voor bestelling {{order_number}} is verzonden.

en: An order has been created for you on %1$s. Your invoice is below, with a link to make payment when you’re ready: %2$s
nl: Er is een bestelling voor je gemaakt op %1$s. Je vindt je factuur hieronder met een link om te betalen als je klaar bent: %2$s

en: Any "%1$s" method
nl: Elke methode voor %1$s

[ctx: Apple Pay]
en: Add Money with
nl: Geld toevoegen met

[ctx: Apple Pay]
en: Book with
nl: Boeken met

[ctx: Apple Pay]
en: Buy with
nl: Kopen met

[ctx: Apple Pay]
en: Check out with
nl: Afrekenen met

[ctx: Apple Pay]
en: Contribute with
nl: Bijdragen met

[ctx: Apple Pay]
en: Donate with
nl: Doneren met

[ctx: Apple Pay]
en: Order with
nl: Bestellen met

[ctx: Apple Pay]
en: Plain (logo only)
nl: Normaal (alleen logo)

[ctx: Apple Pay]
en: Reload with
nl: Opnieuw laden met

[ctx: Apple Pay]
en: Rent with
nl: Huren met

[ctx: Apple Pay]
en: Set up
nl: Set-up

[ctx: Apple Pay]
en: Support with
nl: Ondersteunen met

[ctx: Apple Pay]
en: Tip with
nl: Een fooi geven met

[ctx: Apple Pay]
en: Top Up with
nl: Aanvullen met

en: Apple Pay Settings
nl: Instellingen Apple Pay

en: Apple Pay shows to %1$sSafari users on supported devices%2$s.
nl: Apple Pay wordt weergegeven aan %1$sSafari-gebruikers op ondersteunde apparaten%2$s.

en: Apple requests the button size match your cart/checkout button and be 30 to 64 pixels tall. The width is set automatically.
nl: Apple wil dat de knopgrootte aansluit op de knop van je winkelwagen/afrekenen. De knop moet 30 tot 64 pixels hoog zijn. De breedte wordt automatisch ingesteld.

en: Application ID.
nl: ID van toepassing.

en: Are you sure you want to delete this payment method?
nl: Weet je zeker dat je deze betaalmethode wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to move this product to trash?
nl: Weet je zeker dat je dit product wilt verplaatsen naar de prullenbak?

en: Are you sure you want to move this product to trash? Removing a synced product will also delete it from the In-Person catalog.
nl: Weet je zeker dat je dit product wilt verplaatsen naar de prullenbak? Als je een gesynchroniseerd product verwijdert, wordt het ook verwijderd uit de catalogus op locatie.

en: Are you sure you want to unpublish? All associated Marketplaces listings will remain published or as a draft but will no longer sync content and inventory with WooCommerce.
nl: Weet je zeker dat je de publicatie ongedaan wilt maken? Alle gekoppelde Marketplace-vermeldingen blijven gepubliceerd of een concept, maar de content en voorraad worden niet meer gesynchroniseerd met WooCommerce.

en: Are you sure you wish to process this capture? The action cannot be undone.
nl: Weet je zeker dat je dit wilt verwerken? De actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: As a reminder, here are your order details:
nl: Ter herinnering, dit zijn je bestelgegevens:

en: At least one shipping method is required to enable Selling in Person.
nl: Ten minste één verzendmethode is vereist om verkopen op locatie in te schakelen.

en: Automatically capture orders when they are changed to %s.
nl: Leg automatisch bestellingen vast als ze in rekening worden gebracht bij %s.

en: Automatically track cart activity and recover lost revenue with a dedicated email campaign.
nl: Houd automatisch de activiteit in je winkelwagen bij en haal verloren omzet binnen met een speciale e-mailcampagne.

en: Automatically track cart activity and send an email reminder to recover lost revenue.
nl: Houd automatisch de winkelwagenactiviteit bij en stuur een herinnering per e-mail om verloren omzet te herstellen.

en: Available Pickup Locations
nl: Beschikbare ophaallocaties

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Basic WooCommerce product data is pushed to the selected In-Person catalog(s) for simple products.
nl: Basisgegevens van producten van WooCommerce worden doorgestuurd naar catalogussen op locatie bij eenvoudige producten.

en: Black
nl: Zwart

en: Body
nl: Berichttekst

en: Body background color
nl: Achtergrondkleur tekst

en: Both
nl: Beide

en: Business ID.
nl: ID van bedrijf.

en: Business Name:
nl: Bedrijfsnaam:

en: Button
nl: Knop

en: Button height
nl: Knophoogte

en: Button label
nl: Knoplabel

en: Button style
nl: Knopstijl

en: Button text
nl: Knoptekst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cancelled order
nl: Geannuleerde bestelling

en: Cannot generate a preview for an email notification that is not editable.
nl: Kan geen voorbeeld genereren voor een e-mailmelding die niet bewerkbaar is.

en: Cannot load the %s gateway to process payment.
nl: Kan de gateway %s niet laden om de betaling te verwerken.

en: Cannot load the GoDaddy Payments gateway.
nl: Kan de GoDaddy Payments-gateway niet laden.

en: Cannot send a test email for an email notification that is not editable.
nl: Kan geen testbericht verzenden voor een e-mailmelding die niet bewerkbaar is.

en: Capture Charge
nl: Kosten vastleggen

en: Capture Paid Orders
nl: Betaalde bestellingen vastleggen

en: Card
nl: Kaart

en: Carrier
nl: Vervoerder

en: Cart
nl: Winkelwagen

en: Cart Recovery
nl: Winkelwagen herstellen

en: Cart customer data.
nl: Klantgegevens winkelwagen.

en: Change Currency
nl: Valuta wijzigen

en: Change your primary domain via the %1$sWoo store management area%2$s. Learn more about %3$sconnecting a domain%4$s.
nl: Wijzig je primaire domein via het %1$sonderdeel voor beheer van je Woo Store%2$s. Lees hoe je %3$seen domein koppelt%4$s.

en: Charge Virtual-Only Orders
nl: Alleen virtuele bestellingen betalen

en: Check button labels here
nl: Controleer hier de knoplabels

en: Check button size here
nl: Controleer hier de knopgrootte

en: Check button style here
nl: Controleer hier de knopstijl

en: Checkout
nl: Betalen

en: Checkout Settings
nl: Instellingen afrekenen

en: Checkout Title
nl: Titel van afrekenen

en: Checkout description
nl: Beschrijving van afrekenen

en: Checkout title
nl: Naam bij het afrekenen

en: City
nl: Plaatsnaam

en: Click Resume to complete your application.
nl: Klik op Hervatten om je aanvraag te voltooien.

en: Click here to reset your password
nl: Klik hier om je wachtwoord opnieuw in te stellen

en: Click set up to get started.
nl: Klik op Instellen om aan de slag te gaan.

en: Commerce Home
nl: Startpagina voor handel

en: Company name.
nl: Bedrijfsnaam.

en: Complete verification
nl: Verificatie voltooien

en: Complete your purchase
nl: Je aankoop afronden

en: Completed
nl: Voltooid

en: Completed order
nl: Voltooide bestelling

en: Connect Sales Channel
nl: Verkoopkanaal koppelen

en: Connect Stripe Account
nl: Stripe-account koppelen

en: Connect your terminal to Sell in Person.
nl: Koppel je terminal aan Op locatie verkopen.

en: Connected
nl: Gekoppeld

en: Connected to your GoDaddy Payments account.
nl: Gekoppeld aan je account van GoDaddy Payments.

en: Connected to your Stripe account.
nl: Gekoppeld aan je Stripe-account.

en: Connected to your terminal to Sell in Person.
nl: Gekoppeld aan je terminal om op locatie te verkopen.

en: Connecting
nl: Koppelen

en: Connecting to Stripe...
nl: Verbinden met Stripe...

en: Connection status.
nl: Verbindingsstatus.

en: Contact support
nl: Contact opnemen met support

en: Content
nl: Inhoud

en: Cost
nl: Kosten

en: Cost of goods
nl: Kosten van producten

en: Could not create connection: %s
nl: Kan geen verbinding maken: %s

en: Could not find source WooCommerce email with ID "%s".
nl: Kan de e-mail van WooCommerce met ID %s niet vinden.

en: Could not match a WooCommerce email ID to a "%s" email notification ID.
nl: Kan geen e-mail-ID van WooCommerce koppelen aan een ID voor een e-mailmelding van %s.

en: Could not match an email notification ID to a "%s" WooCommerce email ID.
nl: Kan geen ID voor een e-mailmelding koppelen aan een e-mail-ID %s van WooCommerce.

en: Country code.
nl: Landcode.

en: Coupon cannot be applied.
nl: Kortingscode kan niet worden toegepast.

en: Coupon cannot be applied. %s
nl: Kortingscode kan niet worden toegepast. %s

en: Coupon code
nl: Kortingscode

en: Coupon code to apply to the cart.
nl: Kortingscode om toe te passen op de winkelwagen.

en: Coupons are disabled.
nl: Kortingsbonnen zijn uitgeschakeld.

en: Create Draft Listing
nl: Conceptvermelding maken

en: Create custom gift certificates that your customers can purchase and send to their friends and family. This feature replaces the %1$sPDF Product Vouchers%2$s plugin.
nl: Maak cadeaubonnen op maat die je klanten kunnen kopen en opsturen naar vrienden en familie. Deze functie vervangt de plug-in %1$sPDF Product Vouchers%2$s.

en: Create your first product listing by adding a new product or editing an existing one in WooCommerce. You can list a product on each of the marketplaces you've added. Once listed, the product info and inventory will sync automatically. Visit %1$sProducts%2$s to get started.
nl: Maak je eerste productvermelding door een nieuw product toe te voegen aan WooCommerce of door een bestaand product te bewerken. Je kunt een product vermelden op alle marktplaatsen die je hebt toegevoegd. Na het vermelden worden de productgegevens en je voorraad automatisch gesynchroniseerd, Ga naar %1$sProducten%2$s om aan de slag te gaan.

en: Credit / Debit
nl: Creditcard/betaalpas

en: Credit/Debit Card
nl: Creditcard/betaalpas

en: Currency
nl: Valuta

en: Currency position
nl: Valutapositie

en: Currently unavailable
nl: Momenteel niet beschikbaar

en: Customer
nl: Klant

en: Customer invoice / order details
nl: Gegevens factuur/bestelling van klant

en: Customer note
nl: Opmerking voor klant

en: Customers can buy online and pay in person with orders synced to your Terminals.
nl: Klanten kunnen online kopen en op locatie betalen met bestellingen die met je terminals worden gesynchroniseerd.

en: Customize your emails to reflect your brand and increase customer loyalty. Manage them from Marketing > Emails.
nl: Pas je e-mails aan je merk aan en vergroot de klantenbinding. Beheer ze via Marketing > E-mails.

en: Customize your emails to reflect your brand and increase customer loyalty. This feature replaces the %1$sWooCommerce Email Customizer%2$s plugin.
nl: Pas je e-mails aan je merk aan en vergroot de klantenbinding. Deze functie vervangt de plug-in %1$sWooCommerce Email Customizer%2$s.

en: Debug Mode
nl: Debugmodus

en: Decimal separator
nl: Scheidingsteken decimalen

en: Default
nl: Standaard

en: Default?
nl: Standaard?

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete %s
nl: %s verwijderen

en: Delete product category
nl: Productcategorie verwijderen

en: Delivery instructions
nl: Instructies voor bezorgen

en: Description in Checkout
nl: Beschrijving bij het afrekenen

en: Detailed Decline Messages
nl: Gedetailleerde berichten bij afwijzingen

en: Did you forget something?
nl: Ben je iets vergeten?

en: Dimension units
nl: Dimensie-eenheden

en: Disable shipping & shipping calculations
nl: Verzending en verzendingsberekeningen uitschakelen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Disconnect Stripe Account
nl: Stripe-account ontkoppelen

en: Disconnected
nl: Ontkoppeld

en: Discount
nl: Korting

en: Discount links
nl: Kortingslinks

en: Dismissed
nl: Genegeerd

[ctx: Display title, not physical label]
en: The label for a custom shipping provider.
nl: Het label voor een koerier op maat.

en: Dual screens for smoother selling.
nl: Twee schermen voor moeiteloos verkopen.

en: E-mail icon
nl: Pictogram voor e-mail

en: Each setting object must contain name and value keys.
nl: Elk object voor instellingen moet sleutels voor naam en waarde bevatten.

en: Ecommerce emails
nl: E-mails e-commerce

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit Listing
nl: Vermelding bewerken

en: Edit emails
nl: E-mails bewerken

en: Email Notifications
nl: E-mailmeldingen

en: Email notification category name.
nl: Naam van categorie voor e-mailmelding.

en: Email notification description.
nl: Beschrijving e-mailmelding.

en: Email notification label.
nl: Label e-mailmelding.

en: Email notification setting default value.
nl: Standaardwaarde voor instelling e-mailmelding.

en: Email notification setting description.
nl: Beschrijving voor instelling e-mailmelding.

en: Email notification setting label.
nl: Label voor instelling e-mailmelding.

en: Email notification setting value.
nl: Waarde voor instelling e-mailmelding.

en: Email notification status
nl: Status e-mailmelding

en: Email notifications setting control details.
nl: Gebruiksgegevens instelling voor e-mailmeldingen.

en: Email notifications setting control type.
nl: Gebruikstype instelling voor e-mailmeldingen.

en: Email notifications setting group, if applicable.
nl: Groep instellingen voor e-mailmeldingen, indien beschikbaar.

en: Email template label.
nl: Label e-mailsjabloon.

en: Email template preview.
nl: Voorbeeld van e-mailsjabloon.

en: Email template setting label.
nl: Label voor instelling e-mailsjabloon.

en: Email template settings subgroups.
nl: Subgroepen voor instellingen e-mailsjabloon.

en: Email width
nl: E-mailbreedte

en: Email:
nl: E-mail:

en: Emails
nl: E-mails

en: Emails containing order information and payment links sent manually.
nl: E-mails met bestelgegevens en betaallinks die handmatig zijn verzonden.

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Enable GoDaddy Payments
nl: GoDaddy Payments inschakelen

en: Enable Selling in Person
nl: Op locatie verkopen inschakelen

en: Enable customers to securely save their payment cards to their account for future checkout.
nl: Laat klanten hun betaalpassen veilig opslaan in hun account zodat ze ook later kunnen afrekenen.

en: Enable detailed decline messages for customers during checkout rather than a generic decline message.
nl: Schakel gedetailleerde berichten bij afwijzingen in voor klanten tijdens het afrekenen in plaats van een algemeen bericht.

en: Enable for Shipping Methods
nl: Inschakelen voor verzendmethoden

en: Enable taxes
nl: Btw inschakelen

en: Enable the payment method to add it to your checkout.
nl: Schakel de betaalmethode in om die toe te voegen aan het afrekenen.

en: Enable to add the payment method to your checkout.
nl: Schakel in om de betaalmethode toe te voegen aan het afrekenen.

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Enter a cost (excl. tax) or sum, e.g. <code>10.00 * [qty]</code>.
nl: Voer een prijs (exclusief btw) in of een som, bijv. <code>10,00 * [qty]</code>.

en: Enter preview text
nl: Voorbeeldtekst invoeren

en: Enter recipients (comma-separated) for this email
nl: Voer ontvangers (gescheiden door komma's) in voor deze e-mail

en: Error %d: Unable to create order. Please try again.
nl: Fout %d: kan bestelling niet maken. Probeer het opnieuw.

en: Extensions
nl: Extensies

en: Failed order
nl: Mislukte bestelling

en: Failed to create a draft listing.
nl: Kan geen conceptvermelding maken.

en: Failed to retrieve a WooCommerce product with ID #%d while creating a draft Marketplaces listing.
nl: Kan een WooCommerce-product niet ophalen met ID %d terwijl een conceptvermelding op marktplaatsen wordt gemaakt.

en: First time
nl: Voornaam

en: Font family
nl: Lettertypefamilie

en: Font size
nl: Tekengrootte

en: Footer text
nl: Voettekst

en: Format order numbers, change your starting number, and differentiate free orders. This feature replaces the %1$sSequential Order Numbers Pro%2$s plugin.
nl: Maak bestelnummers op, wijzig je beginnummer en maak onderscheid met gratis bestellingen. Deze functie vervangt de plug-in %1$sSequential Order Numbers Pro%2$s.

en: Free
nl: Gratis

en: Free order identifier
nl: Identificatie gratis bestelling

en: From GoDaddy Payments Hub. Order fully refunded.
nl: Van de GoDaddy Payments Hub. Bestelling volledig terugbetaald.

en: From GoDaddy Payments Hub. Order partially refunded.
nl: Van de GoDaddy Payments Hub. Bestelling deels terugbetaald.

en: Full
nl: Volledig

en: Fully refunded order
nl: Volledig terugbetaalde bestelling

en: General
nl: Algemeen

[ctx: General settings]
en: General
nl: Algemeen

en: Get Started
nl: Aan de slag

en: Gift certificates
nl: Cadeaubonnen

en: GoDaddy Included
nl: GoDaddy inbegrepen

en: GoDaddy Payments (Poynt) is included for Managed WordPress customers without a separate plugin!
nl: GoDaddy Payments (Poynt) is inbegrepen voor klanten met Beheerde WordPress zonder een afzonderlijke plug-in.

en: GoDaddy Payments - Apple Pay has been enabled on your selected pages and shows %1$sin Safari on supported devices%2$s.
nl: GoDaddy Payments: Apple Pay is ingeschakeld op je geselecteerde pagina's en wordt weergegeven %1$sin Safari op ondersteunde apparaten%2$s.

en: GoDaddy Payments - Google Pay has been enabled on your selected pages and shows %1$sin supported browsers and devices%2$s.
nl: GoDaddy Payments: Google Pay is ingeschakeld op je geselecteerde pagina's en wordt weergegeven %1$sin ondersteunde browsers en apparaten%2$s.

en: GoDaddy Payments is available for businesses in %s. Please update your Store Address to use the payment method.
nl: GoDaddy Payments is beschikbaar voor bedrijven in %s. Werk het adres van je winkel bij om de betaalmethode te gebruiken.

en: GoDaddy Payments is now available to your customers at checkout.
nl: GoDaddy Payments is nu beschikbaar voor je klanten bij het afrekenen.

en: GoDaddy Payments is now connected to your store!
nl: GoDaddy Payments is nu gekoppeld aan je winkel.

en: GoDaddy Payments is now connected with the account %1$s %2$s. (Not right? %3$sSwitch account%4$s.)
nl: GoDaddy Payments is nu gekoppeld aan het account %1$s %2$s. (Klopt dat niet? %3$sWissel van account%4$s.)

en: GoDaddy Payments requires %1$s transactions for businesses in %2$s. Please change your Currency in order to use the payment method.
nl: Voor GoDaddy Payments zijn transacties in %1$s vereist voor bedrijven in %2$s. Wijzig de valuta om de betaalmethode te gebruiken.

en: GoDaddy Payments requires %s transactions. Please change your Currency in order to use the payment method.
nl: Voor GoDaddy Payments zijn transacties in %s vereist. Wijzig de valuta om de betaalmethode te gebruiken.

en: GoDaddy Payments successfully enabled!
nl: GoDaddy Payments is ingeschakeld.

en: GoDaddy Selling in Person
nl: Op locatie verkopen met GoDaddy

en: GoDaddy disallows a small list of plugins that can cause performance and other issues on your store. If you attempt to install them, we'll remove them for you. You can check out %1$sthe entire plugin blocklist here%2$s.
nl: Bij GoDaddy is een kleine lijst met plug-ins niet toegestaan omdat ze prestatie- en andere problemen kunnen veroorzaken in je winkel. Als je ze probeert te installeren, verwijderen wij ze voor je. Je kunt %1$shier de hele lijst met geblokkeerde plug-ins%2$s bekijken.

[ctx: Google Pay]
en: Book with
nl: Boeken met

[ctx: Google Pay]
en: Buy with
nl: Kopen met

[ctx: Google Pay]
en: Check out with
nl: Afrekenen met

[ctx: Google Pay]
en: Donate with
nl: Doneren met

[ctx: Google Pay]
en: Order with
nl: Bestellen met

[ctx: Google Pay]
en: Pay with
nl: Betaal met

[ctx: Google Pay]
en: Plain (logo only)
nl: Normaal (alleen logo)

en: Google Pay Settings
nl: Instellingen Google Pay

en: Google Pay shows on %1$ssupported browsers%2$s.
nl: Google Pay wordt bij %1$sondersteunde browsers%2$s weergegeven.

en: Google analytics
nl: Google Analytics

en: Google requests the button size match your cart/checkout button and be 40 to 100 pixels tall.
nl: Google wil dat de knopgrootte aansluit op de knop van je winkelwagen/afrekenen. De knop moet 40 tot 100 pixels hoog zijn.

en: Grams
nl: Grammen

en: H1 font size
nl: H1-tekengrootte

en: H2 font size
nl: H2-tekengrootte

en: H3 font size
nl: H3-tekengrootte

en: Have a question? %1$sAsk the GoDaddy Team%3$s%2$s
nl: Heb je een vraag? %1$sStel die aan het team van GoDaddy%3$s%2$s

en: Header image
nl: Kopafbeelding

en: Heading
nl: Kop

en: Headings
nl: Koppen

en: Here are the details of your order placed on %s:
nl: Hier zijn de gegevens van je bestelling op %s:

en: Hey there! You left your shopping cart without completing your purchase just a bit ago. It's not too late to complete your purchase! All of the products are still waiting for you.
nl: Hallo! Je hebt zojuist je winkelwagen achtergelaten zonder je aankoop te voltooien. Het is niet te laat om je aankoop af te ronden. Alle producten wachten nog op je.

en: Hey {{customer_first_name}}!
nl: Hallo {{customer_first_name}}!

en: Hey {{customer_first_name}}, did you forget something?
nl: Hallo {{customer_first_name}}, ben je misschien wat vergeten?

en: Hi %s,
nl: Beste %s,

en: How the sender was verified.
nl: Hoe de afzender is geverifieerd.

en: How to connect sales channels
nl: Verkoopkanalen koppelen

en: ID of the template used by this email notification.
nl: ID van de sjabloon gebruikt door deze e-mailmelding.

en: If the order contains exclusively virtual items, enable this to immediately charge, rather than authorize, the transaction.
nl: Als de bestelling alleen virtuele items bevat, schakel je dit in om de transactie meteen in rekening te brengen in plaats van te autoriseren.

en: If you didn't make this request, just ignore this email. If you'd like to proceed:
nl: Je kunt deze e-mail negeren als je deze aanvraag niet hebt gedaan. Als je wilt doorgaan:

en: In-Person Catalog Sync
nl: Catalogus op locatie synchroniseren

en: In-Person product sync to WooCommerce has been disabled. Products will no longer sync to WooCommerce. To remove any products already synced you must delete them manually.
nl: Producten op locatie synchroniseren met WooCommerce is uitgeschakeld. Producten worden niet meer gesynchroniseerd met WooCommerce. Als je al gesynchroniseerde producten wilt verwijderen, moet je ze handmatig wissen.

en: Included WooCommerce Extensions
nl: Inbegrepen WooCommerce-extensies

en: Incomplete
nl: Onvolledig

en: Invalid %s address
nl: Ongeldig adres voor %s

en: Invalid coupon code.
nl: Ongeldige kortingscode.

en: Invalid customer data
nl: Ongeldige klantgegevens

en: Invalid email address
nl: Ongeldig e-mailadres

en: Invalid nonce
nl: Ongeldige willekeurige tekens

en: Invalid order ID.
nl: Ongeldige ID bestelling.

en: Invalid phone number.
nl: Ongeldig telefoonnummer.

en: Invalid products data.
nl: Ongeldige gegevens producten.

en: Invalid template for the option name "%s": it should contain a {{setting_id}} placeholder.
nl: Ongeldige sjabloon voor de optienaam %s: deze moet een plaatsaanduiding van {{setting_id}} bevatten.

en: Invalid token ID
nl: Ongeldige token-ID

en: Inventory amounts displayed on the frontend reflect total available for purchase and exclude reserved stock.
nl: Inventarishoeveelheden die aan het front-end worden weergegeven, zijn een afspiegeling van de totale hoeveelheid die beschikbaar is voor aankoop, exclusief reservevoorraad.

en: Invoice for order #{{order_number}} on {{site_title}}
nl: Factuur voor bestelling {{order_number}} op {{site_title}}

en: It looks like you didn't finish your GoDaddy Payments application.
nl: Zo te zien heb je je aanmelding voor GoDaddy Payments niet voltooid.

en: It's not too late to complete this purchase -- these products are still waiting for you!
nl: Je kunt deze aankoop nog steeds afronden. De producten staan voor je klaar.

en: Item shipped
nl: Item verzonden

en: Item shipped emails are sent to customers when tracking information is added for one or more items in their orders.
nl: E-mails over verzonden items worden afgeleverd bij klanten als de trackinggegevens zijn toegevoegd voor een of meer items in hun bestellingen.

en: Items in the order.
nl: Items in de bestelling.

en: Just to let you know &mdash; we've received your order #%s, and it is now being processed:
nl: We wilden je laten weten dat we je bestelling %s hebben ontvangen. Deze wordt nu verwerkt:

en: Kilograms
nl: Kilogrammen

en: Label color
nl: Labelkleur

en: Last onboarding step
nl: Laatste stap van onboarding

en: Learn More
nl: Meer informatie

en: Left aligned
nl: Links uitgelijnd

en: Left aligned with space
nl: Links uitgelijnd met ruimte

en: Let your customers buy online and pay in person with orders synced to your GoDaddy Smart Terminal. Get paid fast with deposits as soon as the next business day. %1$sGoDaddy Payments Terms apply%2$s.
nl: Laat je klanten online kopen en op locatie betalen met bestellingen die met je GoDaddy Smart Terminal worden gesynchroniseerd. Word snel betaald met overschrijvingen die soms maar een werkdag duren. %1$sGoDaddy Payments-voorwaarden zijn van toepassing%2$s.

en: Link bank account
nl: Bankrekening koppelen

en: Link color
nl: Linkkleur

en: List of available features.
nl: Lijst met beschikbare functies.

en: List of email content placeholders.
nl: Lijst met plaatsaanduidingen voor content in e-mails.

en: Local Pickup Plus method
nl: Lokaal ophalen plus-methode

en: Local delivery
nl: Lokaal bezorgen

en: Manage
nl: Beheren

en: Manage Listing Templates
nl: Sjablonen voor vermeldingen beheren

en: Manage Payment Methods
nl: Betaalmethoden beheren

en: Manage Sales Channels
nl: Verkoopkanalen beheren

en: Manage emails
nl: E-mails beheren

en: Manage the "%s" payment method
nl: De betaalmethode %s beheren

en: Manage your GoDaddy Payments account settings in the %1$sPayments Hub%2$s
nl: Je beheert de instellingen van je GoDaddy Payments-account in het %1$scentrum voor betalingen%2$s

en: Manage your account settings in the %1$spayments dashboard%2$s
nl: Beheer de instellingen van je account via het %1$sdashboard voor betalingen%2$s

en: Marketplaces & Social
nl: Marktplaatsen en sociale media

en: Marketplaces & Social Order
nl: Bestelling via marktplaatsen en sociale media

en: Marketplaces &amp; Social
nl: Marktplaatsen en sociale media

en: Message that the customer will see on the order received page and in the processing order email after checkout.
nl: Bericht dat de klant ziet op de pagina met de ontvangen bestelling en in de e-mail voor verwerking van de bestelling na het afrekenen.

en: Message that the customer will see on the order received page and the processing order email after checkout.
nl: Bericht dat de klant ziet op de pagina met de ontvangen bestelling en in de e-mail voor verwerking van de bestelling na het afrekenen.

en: Message that the customer will see on the order received page as well as in the processing order and ready for pickup emails.
nl: Bericht dat de klant ziet op de pagina met de ontvangen bestelling en in de e-mails voor verwerking van de bestelling en klaar voor ophalen.

en: Minimum order amount total when available
nl: Minimaal totaalbedrag bestelling, indien beschikbaar

en: Minimum order total when free
nl: Minimaal totaalbedrag bestelling indien gratis

en: Missing billing details.
nl: Factureringsgegevens ontbreken.

en: Missing card details.
nl: Kaartgegevens ontbreken.

en: Missing nonce
nl: Ontbrekende willekeurige tekens

en: Missing or invalid store ID
nl: Ontbrekende of ongeldige ID van winkel

en: Move to Trash
nl: Verplaatsen naar prullenbak

en: Name of the merchant.
nl: Naam van de verkoper.

en: Needs attention
nl: Vereist aandacht

en: New
nl: Nieuw

en: New account
nl: Nieuw account

en: New order
nl: Nieuwe bestelling

en: Nickname
nl: Bijnaam

en: No WooCommerce email found for "%s"
nl: Geen e-mail van WooCommerce gevonden voor %s

en: No content template file found for the ID %s.
nl: Geen bestand met sjabloon voor content gevonden voor de ID %s.

en: No email notification found with the ID %s.
nl: Geen e-mailmelding gevonden met ID %s.

en: No email notification template found with the ID %s.
nl: Geen sjabloon voor e-mailmelding gevonden met ID %s.

en: No gateway found for order
nl: Geen gateway gevonden voor bestelling

en: No pickup locations available
nl: Geen beschikbare ophaallocatie

en: No redirect available
nl: Geen omleiding beschikbaar

en: No settings found with the ID %s.
nl: Geen instellingen gevonden met ID %s.

en: No template file found with the ID %s.
nl: Geen bestand met sjabloon gevonden met de ID %s.

en: Nonce for switching accounts.
nl: Willekeurige tekens voor wisselen van account.

en: Not available
nl: Niet beschikbaar

en: Note added to your {{site_title}} order from {{order_date}}
nl: Opmerking toegevoegd aan je bestelling op {{site_title}} van {{order_date}}

en: Notification to let you know &mdash; order #%1$s belonging to %2$s has been cancelled:
nl: Melding om je te laten weten dat bestelling %1$s van %2$s is geannuleerd:

en: Number of decimals
nl: Aantal decimalen

en: Number of seconds to expiration of the access token.
nl: Aantal seconden totdat de toegangstoken verloopt.

en: Off
nl: Uit

en: Onboarding setting control details.
nl: Gebruiksgegevens instelling onboarding.

en: Onboarding setting control type.
nl: Gebruikstype instelling onboarding.

en: Onboarding setting default value.
nl: Standaardwaarde voor instelling onboarding.

en: Onboarding setting description.
nl: Beschrijving voor instelling onboarding.

en: Onboarding setting group, if applicable.
nl: Groep instellingen voor onboarding, indien van toepassing.

en: Onboarding setting label.
nl: Label voor instelling onboarding.

en: Onboarding setting value.
nl: Waarde voor instelling onboarding.

en: One or more blocked plugins have been removed.
nl: Een of meer geblokkeerde plug-ins zijn verwijderd.

en: One or more products in your catalog failed to sync. Please enable debug logging or reach out to %1$sour Care team%2$s for help.
nl: Een of meer producten in je catalogus kunnen niet worden gesynchroniseerd. Schakel debuglogboeken uit of neem contact op met onze %1$sklantenservice%2$s voor hulp.

en: Oops, there was an error updating your payment method. Please try again.
nl: Er is een fout opgetreden bij het bijwerken van je betaalmethode. Probeer het opnieuw.

en: Optional input placeholder for the email notification setting control.
nl: Optionele plaatsaanduiding voor invoer voor het gebruik van de instelling voor de e-mailmelding.

en: Optional input placeholder for the onboarding setting control.
nl: Optionele plaatsaanduiding voor invoer voor het gebruik van de instelling voor onboarding.

en: Order
nl: Bestelling

en: Order Instructions:
nl: Instructies bestelling:

en: Order Numbers
nl: Bestelnummers

en: Order is ready for pickup.
nl: Bestelling kan worden opgehaald.

en: Order marked ready on terminal on %1$s at %2$s
nl: Bestelling gemarkeerd als klaar op terminal op %1$s om %2$s

en: Order on-hold
nl: Bestelling in afwachting

en: Order ready for pickup!
nl: Bestelling kan worden opgehaald.

en: Order received instructions
nl: Instructies voor bestelling ontvangen

en: Order total, based on cart total.
nl: Totaal bestelling, gebaseerd op het totaal van de winkelwagen.

en: Orders aren't accepted from this location
nl: Bestellingen vanaf deze locatie worden niet geaccepteerd

en: Other
nl: Overige

en: Other locations
nl: Andere locaties

en: Our dual screens make checkout a breeze. Plus, our all-in-one terminal includes a built-in payment processor, scanner, printer, security and more.
nl: Met ons dubbele scherm is afrekenen zo gebeurd. Plus onze complete terminal heeft een ingebouwde betalingsverwerker, scanner, printer, beveiliging en meer.

en: Pages to enable Apple Pay on
nl: Pagina's waarop Apple Pay is ingeschakeld

en: Pages to enable Google Pay on
nl: Pagina's waarop Google Pay is ingeschakeld

en: Paid in WooCommerce checkout by "%s"
nl: Betaald via het afrekenen van WooCommerce met %s

en: Partially refunded order
nl: Deels terugbetaalde bestelling

en: Pay for this order
nl: Deze bestelling betalen

en: Pay for your order in-person at pickup or delivery.
nl: Betaal persoonlijk als je bestelling wordt opgehaald of afgeleverd.

en: Pay in Person
nl: Persoonlijk betalen

en: Pay securely with your credit/debit card.
nl: Betaal veilig met je creditcard/betaalpas.

en: Payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
nl: Betaling voor bestelling %1$s van %2$s is mislukt. Dit was de bestelling:

en: Payment gateway connection status.
nl: Verbindingsstatus gateway voor betalingen.

en: Payment method could not be saved. %s
nl: De betaalmethode kan niet worden opgeslagen. %s

en: Payment method description that the customer will see during checkout.
nl: De beschrijving van de betaalmethode die de klant ziet bij het afrekenen.

en: Payment method successfully added.
nl: De betaalmethode is toegevoegd.

en: Payment method title that the customer will see during checkout.
nl: De naam van de betaalmethode die de klant ziet bij het afrekenen.

en: Payment method updated.
nl: Betaalmethode bijgewerkt.

en: Payment to be made upon delivery.
nl: Betaling gebeurt bij het bezorgen.

en: Payments Dashboard
nl: Dashboard voor betalingen

en: Pending
nl: In behandeling

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: Pickup Instructions
nl: Afhaalinstructies

en: Pickup Location Information
nl: Informatie over ophaallocatie

en: Pickup instructions
nl: Instructies ophalen

en: Pickup location
nl: Ophaallocatie

en: Please check your email for next steps.
nl: Open de e-mail voor de vervolgstappen.

en: Please choose another shipping method, or contact the store for a pickup location.
nl: Kies een andere verzendmethode of neem contact op met de winkel voor een ophaallocatie.

en: Please note that it may take some time for the carrier to update shipment tracking information.
nl: Het kan even duren voordat de koerier de trackinggegevens van de verzending heeft bijgewerkt.

en: Please reconnect your Stripe account.
nl: Koppel je Stripe-account opnieuw.

en: Please select the pages where Apple Pay should show.
nl: Selecteer de pagina's waarop Apple Pay moet worden weergegeven.

en: Please select the pages where Google Pay should show.
nl: Selecteer de pagina's waarop Google Pay moet worden weergegeven.

en: Please use either your hosting plan's email editing feature or your 3rd-party email editor.
nl: Gebruik de functie voor het bewerken van e-mails uit je hostingabonnement of de externe editor voor het bewerken van e-mails.

en: Postal code
nl: Postcode

en: Pre-Order release payment failed: %s
nl: Betaling voor vrijgifte voorafgaand aan bestelling mislukt: %s

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Preview text
nl: Voorbeeldtekst

en: Preview text is shown after the subject line in some email inboxes. Maximum: 150 characters. %1$sLearn more%2$s
nl: In sommige inboxen wordt voorbeeldtekst weergegeven na de onderwerpregel. Maximum: 150 tekens. %1$sMeer informatie%2$s

en: Processing order
nl: Bestelling verwerken

en: Product Brand
nl: Productmerk

en: Product Condition
nl: Productconditie

en: Product categories must be deleted in Commerce Home
nl: Productcategorieën moeten worden verwijderd uit de homepagina van Commerce

[ctx: Product condition]
en: New
nl: Nieuw

[ctx: Product condition]
en: Refurbished
nl: Opgeknapt

[ctx: Product condition]
en: Used
nl: Gebruikt

en: Product data is fetched from the selected In-Person catalog(s). Sync excludes products with custom prices or "any combination" modifiers.
nl: Productgegevens worden opgehaald uit de geselecteerde catalogus(sen) op locatie. De synchronisatie gebeurt niet voor producten met aangepaste prijzen of modifiers voor 'elke combinatie'.

en: Product not found.
nl: Product niet gevonden.

[ctx: Product property requirement]
en: Brand and Condition fields filled
nl: Velden voor Merk en Conditie ingevuld

[ctx: Product property requirement]
en: Manage stock enabled and stock quantity > 0
nl: Voorraad beheren ingeschakeld en voorraad > 0

[ctx: Product property requirement]
en: No backorders allowed
nl: Geen nabestellingen toegestaan

[ctx: Product property requirement]
en: Product SKU must be set
nl: De SKU van het product moet worden ingesteld

[ctx: Product property requirement]
en: Published product
nl: Gepubliceerd product

[ctx: Product property requirement]
en: Simple or variable product (not virtual or downloadable)
nl: Eenvoudige of variabele producten (niet virtueel of downloadbaar)

en: Product, inventory, and order syncing is disabled in Staging to prevent conflicts with your Production site.
nl: Synchroniseren van producten, voorraad en bestellingen is uitgeschakeld in de testomgeving om conflicten met je productiesite te voorkomen.

en: Products to add to the cart.
nl: Producten om toe te voegen aan de winkelwagen.

en: Products with Marketplaces listings cannot have an empty SKU.
nl: Producten met vermeldingen op marktplaatsen kunnen geen lege SKU hebben.

en: Provided by GoDaddy
nl: Verstrekt door GoDaddy

en: Provider %s not found.
nl: Aanbieder %s niet gevonden.

en: Ready for pickup
nl: Klaar voor ophalen

en: Ready for pickup emails are sent to customers when their order is marked as ready for pickup.
nl: E-mails voor het ophalen worden verzonden naar klanten wanneer hun bestelling is gemarkeerd als klaar om te worden opgehaald.

en: Ready to complete this purchase before your cart expires? Click the above button to purchase these items.
nl: Klaar om deze aankoop af te ronden voordat je winkelwagen verloopt? Klik op de knop hierboven om deze items te kopen.

en: Recipients
nl: Ontvangers

en: Recommended
nl: Aanbevolen

[ctx: Refreshes the page]
en: Refresh
nl: Vernieuwen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Required for storing Product data in Commerce Home. Stock management can be enabled or disabled per product. Learn more about %1$sproduct inventory settings%2$s.
nl: Vereist voor het opslaan van productgegevens in Commerce Home. Voorraadbeheer kan per product worden ingeschakeld of uitgeschakeld. Lees meer over de %1$sinstellingen voor productvoorraad%2$s.

en: Reset password
nl: Wachtwoord opnieuw instellen

en: Resources
nl: Hulpbronnen

en: Result: [%1$s] %2$s
nl: Resultaat: [%1$s] %2$s

en: Resume
nl: Hervatten

en: Return accepted via Walmart sales channel.
nl: Retourzending geaccepteerd via het verkoopkanaal van Walmart.

en: Return requested via Walmart sales channel. %1$sView request%2$s.
nl: Retourzending aangevraagd via het verkoopkanaal van Walmart. %1$sAanvraag bekijken%2$s.

en: Return to payments
nl: Terug naar betalingen

en: Right aligned
nl: Rechts uitgelijnd

en: Right aligned with space
nl: Rechts uitgelijnd met ruimte

en: Root settings for an email template.
nl: Basisinstellingen voor een e-mailsjabloon.

en: Sales Channel
nl: Verkoopkanaal

en: Sales Channel Order Number
nl: Bestelnummer verkoopkanaal

en: Sales Channel Order Number: %s
nl: Bestelnummer verkoopkanaal: %s

en: Sales Channel: %s
nl: Verkoopkanaal: %s

en: Save
nl: Opslaan

en: Save to Log
nl: Opslaan in logboek

en: Saved Cards
nl: Opgeslagen kaarten

en: Securely Save to Account
nl: Veilig opslaan in account

en: Securely accept card payments and make checkout easier for customers with Apple Pay® on supported devices.
nl: Accepteer veilig betalingen en laat klanten gemakkelijker afrekenen met Apple Pay® op ondersteunde apparaten.

en: Securely accept credit/debit cards in your checkout.
nl: Accepteer veilig creditcards/betaalpassen bij het afrekenen.

en: Securely accept online payments via credit/debit card, wallets, bank redirects, and other methods enabled in your Stripe account. %1$sView Stripe pricing%2$s for your business' location and payment methods. %3$sStripe terms apply%4$s.
nl: Accepteer veilig online betalingen via creditcard/betaalpas, wallets, omleidingen naar banken en andere methoden die in je Stripe-account zijn ingeschakeld. %1$sBekijk de tarieven van Stripe%2$s voor de vestiging en betaalmethoden van je bedrijf. %3$sDe voorwaarden van Stripe zijn van toepassing%4$s.

en: Select Shipping Methods
nl: Verzendmethoden selecteren

en: Select how transactions should be processed. Charge submits all transactions for settlement, Authorization simply authorizes the order total for capture later.
nl: Selecteer hoe transacties moeten worden verwerkt. Bij Betalen worden alle transacties vereffend, bij Autorisatie wordt alleen het totaal van de bestelling geautoriseerd om later te worden vastgelegd.

en: Select the location(s) that should be available for local pickup.
nl: Selecteer de locatie(s) die beschikbaar moeten zijn voor lokaal ophalen.

en: Select the shipping methods that will show this payment method for the customer during checkout.
nl: Selecteer de verzendmethoden waarbij deze betaalmethode wordt weergegeven aan de klant tijdens het afrekenen.

en: Sell online and in person with GoDaddy Payments. Sync local pickup and delivery orders right to your Smart Terminal, then get paid fast with next-day deposits.
nl: Verkoop online en op locatie met GoDaddy Payments. Synchroniseer bestellingen met ophalen en bezorgen via je Smart Terminal en word snel betaald met overschrijvingen op de volgende dag.

en: Sell to all countries except for
nl: Verkopen aan alle landen, behalve

en: Sell to all countries, except for...
nl: Verkopen aan alle landen, behalve...

en: Sell to millions of customers from one place. Offer your products everywhere, from Amazon to Instagram, all from your own online store.
nl: Verkoop aan miljoenen klanten vanaf één plek. Bied je producten overal aan, van Amazon tot Instagram, gewoon via je eigen webwinkel.

en: Sell to specific countries
nl: Verkopen aan specifieke landen

en: Selling locations
nl: Verkooplocaties

en: Send a reminder email to customers that left products in their cart but didn't complete the checkout.
nl: Stuur klanten een herinnering als ze producten in hun winkelwagen hebben, maar nog niet hebben betaald.

en: Sender address
nl: Adres afzender

en: Sender email address.
nl: E-mailadres van afzender.

en: Sender name
nl: Naam afzender

en: Sender status.
nl: Status afzender.

en: Sender unique ID.
nl: Unieke ID van afzender.

en: Sent to chosen recipient(s) when a new order is received.
nl: Verzonden naar de gekozen ontvanger(s) bij een nieuwe bestelling.

en: Sent to chosen recipient(s) when an order is marked cancelled (if it was previously processing or on-hold).
nl: Verzonden naar de gekozen ontvanger(s) wanneer een bestelling wordt gemarkeerd als geannuleerd (als deze eerder werd verwerkt of in de wachtstand is gezet).

en: Sent to chosen recipient(s) when an order is marked failed (if it was previously pending or on-hold).
nl: Verzonden naar de gekozen ontvanger(s) wanneer een bestelling wordt gemarkeerd als mislukt (als deze eerder in behandeling was of in de wachtstand is gezet).

en: Sent to customer after a payment is made.
nl: Verzonden naar klanten nadat ze hebben betaald.

en: Sent to customer when an order is on hold.
nl: Verzonden naar klant wanneer een bestelling in afwachting is.

en: Sent to customer when you add a note to an order.
nl: Verzonden naar klant wanneer je een opmerking aan een bestelling toevoegt.

en: Sent to customers when their order is fully refunded.
nl: Verzonden naar klanten wanneer hun bestelling volledig is terugbetaald.

en: Sent to customers when their order is marked completed and usually indicates that the order has been shipped.
nl: Verzonden naar klanten wanneer hun bestelling is gemarkeerd als voltooid. Geeft meestal aan dat de bestelling is verzonden.

en: Sent to customers when their order is partially refunded.
nl: Verzonden naar klanten wanneer hun bestelling deels is terugbetaald.

en: Sent to customers when they reset their passwords.
nl: Verzonden naar klanten wanneer ze hun wachtwoord opnieuw instellen.

en: Sent to customers when they sign up via checkout or account pages.
nl: Verzonden naar klanten als ze zich registreren via de afreken- of accountpagina's.

en: Sent to customers when tracking information is added for one or more items in their orders.
nl: Verzonden naar klanten als de trackinggegevens zijn toegevoegd voor een of meer items in hun bestellingen.

en: Sequential order numbers
nl: Bestelnummer op volgorde

en: Set up
nl: Set-up

en: Set up GoDaddy Payments
nl: GoDaddy Payments instellen

en: Set up the "%s" payment method
nl: De betaalmethode %s instellen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Share discount links
nl: Kortingslinks delen

en: Share discount links with your customers and add coupons from ads, email campaigns, or social links. Create or edit a coupon to get started. This feature replaces the %1$sURL Coupons%2$s plugin.
nl: Deel kortingslinks met je klanten en voeg kortingsbonnen toe uit advertenties, e-mailcampagnes of sociale links. Maak of bewerk een kortingsbon om aan de slag te gaan. Deze functie vervangt de plug-in %1$sURL Coupons%2$s.

en: Share shipment tracking information with your customers. Open one of your Processing orders to get started. This feature replaces the %1$sShipment Tracking%2$s plugin.
nl: Deel trackinggegevens van de verzending met je klanten. Open een van de bestellingen die worden verwerkt om aan de slag te gaan. Deze functie vervangt de plug-in %1$sShipment Tracking%2$s.

en: Ship to all countries you sell to
nl: Verzenden naar alle landen waaraan je verkoopt

en: Ship to specific countries
nl: Verzenden naar specifieke landen

en: Ship to specific countries only
nl: Alleen naar specifieke landen verzenden

en: ShipEngine isn't available in your region
nl: ShipEngine is niet beschikbaar in je regio.

en: Shipment Tracking
nl: Volgen van je verzendingen

en: Shipment tracking
nl: Tracking van verzending

en: Shipments
nl: Verzendingen

en: Shipping
nl: Verzending

en: Shipping labels
nl: Verzendlabels

en: Shipping locations
nl: Verzendlocaties

en: Shipping method description that the customer will see during checkout.
nl: De beschrijving van de verzendmethode die de klant ziet bij het afrekenen.

en: Shipping methods for the payment request.
nl: Verzendmethoden voor de aanvraag om betaling.

en: Show Detailed Error Messages and API requests/responses on the checkout page and/or save them to the debug log
nl: Geef gedetailleerde foutmeldingen en API-aanvragen/-reacties weer op de afrekenpagina en/of sla ze op in het debuglogboek

en: Show on Checkout Page
nl: Weergeven op de afrekenpagina

en: Single Product
nl: Enkel product

en: Skip free orders
nl: Gratis bestellingen overslaan

en: Smart Terminal
nl: Smartterminal

en: Someone has requested a new password for the following account on %s:
nl: Iemand heeft een nieuw wachtwoord aangevraagd voor het volgende account op %s:

en: Something went wrong when creating the user account.
nl: Er is iets verkeerd gegaan bij het maken van het gebruikersaccount.

en: Something went wrong, and the capture could not be completed. Please try again.
nl: Er is iets verkeerd gegaan. Het vastleggen kan niet worden voltooid. Probeer het opnieuw.

en: Starting number
nl: Beginnummer

en: Stock management must be enabled in order to sync products, inventory, and orders with Marketplaces & Social sales channels.
nl: Voorraadbeheer moet zijn ingeschakeld om producten, voorraad en bestellingen te synchroniseren met verkoopkanalen op marktplaatsen en sociale media.

en: Store address 1
nl: Adresregel 1 winkel

en: Store address 2
nl: Adresregel 2 winkel

en: Store name
nl: Winkelnaam

en: Store selector dismissed
nl: Winkelselectie genegeerd

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Subtotal
nl: Subtotaal

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Switch account
nl: Van account wisselen

en: Sync In-Person products to WooCommerce
nl: Producten op locatie synchroniseren met WooCommerce

en: Sync WooCommerce products to In-Person
nl: WooCommerce-producten synchroniseren met op locatie

en: Sync your WooCommerce products with In-Person catalog(s). %1$sLearn more%2$s
nl: Synchroniseer je producten van WooCommerce met catalogussen op locatie. %1$sMeer informatie%2$s

en: Take administration of order fulfillment to the next level! View latest shipping rates from your favorite providers, print labels in one click, and automate shipment tracking and customer email notifications.
nl: Nu kun je nog beter de afhandeling van je bestellingen regelen. Bekijk de nieuwste verzendtarieven van je favoriete koeriers, druk met een klik labels af en automatiseer de tracking van verzendingen en e-mailmeldingen voor klanten.

en: Tax
nl: Btw

en: Tax status
nl: Btw-status

[ctx: Tax status]
en: None
nl: Geen

en: Taxable
nl: Belastbaar

en: Text
nl: Tekst

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Thank you for applying, but we are unable to provide payment processing for your business.
nl: Bedankt voor de aanvraag, maar we kunnen momenteel geen betalingen voor je bedrijf verwerken.

en: Thanks for creating an account on %1$s. Your username is %2$s. You can access your account area to view orders, change your password, and more at: %3$s
nl: Bedankt voor het maken van een account op %1$s. Je gebruikersnaam is %2$s. Via het onderdeel Account kun je bestellingen bekijken, je wachtwoord wijzigen en meer. Ga naar %3$s

en: Thanks for your order. It’s on-hold until we confirm that payment has been received. In the meantime, here’s a reminder of what you ordered:
nl: Bedankt voor je bestelling. De bestelling staat in de wacht totdat we bevestigen dat de betaling is ontvangen. Intussen is hier een overzicht van je bestelling:

en: The "Any" attribute cannot be used for variable products synced with your GoDaddy Commerce product catalog. Please specify the attribute value for each variation, then save your changes.
nl: Het kenmerk 'Alle' kan niet worden gebruikt voor variabele producten die worden gesynchroniseerd met je productcatalogus van GoDaddy Commerce. Geef voor elke variant de waarde van het kenmerk op en sla dan je wijzigingen op.

en: The GoDaddy Payments onboarding status
nl: De onboardingstatus van GoDaddy Payments

en: The GoDaddy Payments service ID
nl: De service-ID van GoDaddy Payments

en: The ID of the Federation Partner
nl: De id van de Federation Partner

en: The ID of the customer
nl: De id van de klant

en: The Sellbrite plugin is included in your hosting plan as GoDaddy Marketplaces. The plugin has been deactivated.
nl: De plug-in van Sellbrite is onderdeel van je hostingabonnement als GoDaddy Marketplaces. De plug-in is gedeactiveerd.

en: The URL Coupons plugin is now included natively in your hosting plan! The plugin has been deactivated, and your existing settings and coupons have been migrated successfully.
nl: De plug-in voor URL Coupons is nu standaard opgenomen in je hostingabonnement. De plug-in is gedeactiveerd en je bestaande instellingen en kortingsbonnen zijn gemigreerd.

en: The URL to redirect the customer to.
nl: De URL waarnaar de klant wordt doorgeleid.

en: The access token string as issued by the authorization server.
nl: De string voor de toegangstoken zoals deze is verstrekt door de autorisatieserver.

en: The amount a customer’s order must be greater than or equal to for the shipping method to be free.
nl: Het bedrag dat de bestelling van een klant minimaal moet kosten om de gratis verzendmethode te gebruiken.

en: The amount a customer’s order must be greater than or equal to in order to select the shipping method.
nl: Het bedrag dat de bestelling van een klant minimaal moet kosten om de verzendmethode te selecteren.

en: The care agent account on this site has been misconfigured. Please log in again to fix this issue.
nl: Het account van de klantenservicemedewerker op deze site is verkeerd ingesteld. Meld je opnieuw aan om dit probleem op te lossen.

en: The class for %s must implement the EmailNotificationContract interface
nl: De klasse voor %s moet de interface EmailNotificationContract implementeren

en: The class for %s must implement the EmailTemplateContract interface
nl: De klasse voor %s moet de interface EmailTemplateContract implementeren

en: The class name for %s must implement ConfigurableContract
nl: De naam van de klasse voor %s moet ConfigurableContract implementeren

en: The connected GoDaddy Payments account is %1$s %2$s (Not the business owner's account? %3$sSwitch account%4$s).
nl: Het gekoppelde GoDaddy Payments-account is %1$s %2$s (Niet het account van de bedrijfseigenaar? %3$sWissel van account%4$s.)

[ctx: The country's region]
en: Country Region
nl: Regio in land

en: The date and time when the sender was verified in our system.
nl: De datum en tijd waarop de afzender in ons systeem is geverifieerd.

en: The deadline to complete your payouts setup is coming up! To keep transacting with GoDaddy Payments and to get your money, verify your identity and add banking info.
nl: De deadline om je uitbetalingen in te stellen komt eraan. Als je GoDaddy Payments wilt blijven gebruiken en je geld wilt ontvangen, verifieer je je identiteit en voeg je bankgegevens toe.

en: The display name of the store.
nl: De weergegeven naam van de winkel.

en: The email notification with ID %s is not available on this site
nl: De e-mailmelding met ID %s is niet beschikbaar op deze site

en: The following note has been added to your order:
nl: De volgende opmerking is toegevoegd aan je bestelling:

en: The hosting platform the given account or site is running on
nl: Het hostingplatform waarop het gegeven account of de gegeven site wordt uitgevoerd

en: The item's ID.
nl: De ID van het item.

en: The item's quantity.
nl: De hoeveelheid items.

en: The items included in the shipment.
nl: De items die onderdeel zijn van de verzending.

en: The label associated with shipment.
nl: Het label gekoppeld aan de verzending.

en: The label for a custom shipping provider.
nl: Het label voor een koerier op maat.

en: The legal name of the business.
nl: De wettelijke naam van het bedrijf.

en: The nonce for validating the redirect after onboarding
nl: De willekeurige tekens voor het valideren van de omleiding na de onboarding

en: The order ID.
nl: Het bestelnummer.

en: The payment method has been disabled so it will not appear on your checkout. Please check your email for more information.
nl: De betaalmethode is uitgeschakeld en wordt dus niet weergegeven tijdens het afrekenen. Open de e-mail voor meer informatie.

en: The payment method has been disabled so it will not appear on your checkout. Please check your email for next steps.
nl: De betaalmethode is uitgeschakeld en wordt dus niet weergegeven tijdens het afrekenen. Open de e-mail voor de vervolgstappen.

en: The payment method has been disabled so it will not appear on your checkout. Please set up your account to resume processing payments.
nl: De betaalmethode is uitgeschakeld en wordt dus niet weergegeven tijdens het afrekenen. Stel je account in om weer betalingen te verwerken.

en: The phone number of your business.
nl: Het telefoonnummer van je bedrijf.

en: The product plan the given account or site has purchased
nl: De productabonnement dat het gegeven account of de gegeven site heeft gekocht

en: The product's ID.
nl: De ID van het product.

en: The product's variation ID.
nl: De ID van de productvariant.

en: The rate associated with the shipment.
nl: Het tarief gekoppeld aan de verzending.

en: The remote parent ID in the request does not match the remote parent ID of the order.
nl: De externe bovenliggende ID van de aanvraag komt niet overeen met de externe bovenliggende ID van de bestelling.

en: The requirements below must be met in order to list this product. %1$sLearn more about product sync%2$s
nl: Je moet voldoen aan de onderstaande vereisten om dit product te vermelden. %1$sMeer informatie over het synchroniseren van producten%2$s

en: The reseller private label ID (1 means GoDaddy, so not a reseller).
nl: De persoonlijke label-id van de reseller (1 betekent GoDaddy, dus geen reseller).

en: The scope the token granted.
nl: Het bereik dat door de token wordt toegekend.

en: The settings parameter is required.
nl: De parameter voor instellingen is vereist.

en: The shipment ID.
nl: De ID van de verzending.

en: The shipment object associated with the shipping label.
nl: Het verzendobject gekoppeld aan het verzendlabel.

en: The shipment object associated with the shipping rates.
nl: Het verzendobject gekoppeld aan de verzendtarieven.

en: The shipment's creation date.
nl: De aanmaakdatum van de verzending.

en: The shipment's last updated date.
nl: De datum waarop de verzending voor het laatst is bijgewerkt.

en: The shipment's tracking URL.
nl: De tracking-URL van de verzending.

en: The shipment's tracking number.
nl: Het trackingnummer van de verzending.

en: The shipping label returned by the shipping provider.
nl: Het verzendlabel verstuurd door de koerier.

en: The shipping provider for the shipment.
nl: De koerier voor de verzending.

en: The shipping rates returned by the shipping provider.
nl: De verzendtarieven verstuurd door de koerier.

en: The shipping type based on the chosen shipping method.
nl: Het type verzending op basis van de gekozen verzendmethode.

en: The site has email template overrides and hasn't enabled the Email Notifications feature.
nl: De site heeft overschrijvingen voor e-mailsjablonen en heeft de functie E-mailmeldingen niet ingeschakeld.

en: The type of token this is.
nl: Het type token.

en: The unique identifier for the business.
nl: De unieke ID van het bedrijf.

en: The unique identifier for the store.
nl: De unieke ID van de winkel.

en: There was a problem registering your site with Apple Pay. Please disable Apple Pay and try re-enabling, or %1$scontact support%2$s.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het registreren van je site voor Apple Pay. Schakel Apple Pay uit en weer in, of %1$sneem contact op met support%2$s.

en: There was an error connecting to GoDaddy Payments. Please try again.
nl: Er is een fout opgetreden bij het koppelen met GoDaddy Payments. Probeer het opnieuw.

en: These are the card logos that are displayed to customers as accepted during checkout.
nl: Dit zijn de logo's van de kaarten die worden weergegeven bij het afrekenen als geaccepteerde betaalmethoden.

en: These settings are managed from the %s page
nl: Deze instellingen worden beheerd via de pagina %s.

en: This can take a few minutes. Please refresh to check.
nl: Dit kan een paar minuten duren. Vernieuw om te bekijken.

en: This charge has been fully captured
nl: Deze kosten zijn vastgelegd

en: This controls the title which the user sees during checkout.
nl: Hiermee kies je de titel die de gebruiker ziet tijdens het afrekenen.

en: This description will be displayed underneath the Local Delivery shipping method name in the Cart and Checkout pages.
nl: Deze beschrijving wordt weergegeven onder de naam van de verzendmethode voor lokaal bezorgen op de pagina's Winkelwagen en Afrekenen.

en: This email address belongs to another store. Please enter a different email address. If you already own this address, please reach out via %1$sGet Help%2$s.
nl: Dit e-mailadres is van een andere winkel. Voer een ander e-mailadres in. Ben je al eigenaar van dit adres, neem dan contact op via %1$sHulp ontvangen%2$s.

en: This operation can take up to a few seconds. Please reload this page to check the current status.
nl: Deze bewerking kan een paar seconden duren. Laad deze pagina opnieuw om de huidige status te controleren.

en: This product has been listed on %s.
nl: Dit product wordt vermeld op %s.

en: This product hasn't been listed on %s yet.
nl: Dit product wordt nog niet vermeld op %s.

en: This product is synced from the In-Person Catalog
nl: De product is gesynchroniseerd vanuit de catalogus op locatie.

en: This product is synced to the In-Person Catalog
nl: De product is gesynchroniseerd met de catalogus op locatie.

en: This product must meet all requirements below before creating a draft listing.
nl: Het product moet voldoen aan alle onderstaande vereisten voordat je een conceptvermelding maakt.

en: This setting %1$sdoes not%2$s change which card types the gateway will accept.
nl: Deze instelling wijzigt %1$sniet%2$s welke soorten kaarten worden geaccepteerd door de gateway.

en: This token is expired
nl: Deze token is verlopen

en: Thousands separator
nl: Scheidingsteken duizendtallen

en: Title
nl: Titel

en: Title in Checkout
nl: Naam bij het afrekenen

en: To benefit from streamlined shipping and label printing, please ensure your store is located in the US, UK, Canada, or Australia.
nl: Je winkel moet zich bevinden in de Verenigde Staten, het Verenigd Koninkrijk, Canada of Australië om te profiteren van gestroomlijnde verzending en geprinte labels.

en: To get your funds deposited to your bank account, verify your identity and add your banking info. %1$sSet up payouts%2$s
nl: Om je geld te laten storten op je bankrekening, verifieer je je identiteit en voeg je je bankgegevens toe. %1$sUitbetalingen instellen%2$s

en: To sync to In-Person you must have at least one catalog selected.
nl: Je moet minimaal één catalogus selecteren om te synchroniseren met op locatie.

en: To sync to WooCommerce you must have at least one catalog selected.
nl: Je moet minimaal één catalogus selecteren om te synchroniseren met WooCommerce.

en: Track advanced eCommerce events and more with Google Analytics. This feature replaces the %1$sGoogle Analytics%2$s and %3$sGoogle Analytics Pro%4$s plugins.
nl: Houd geavanceerde e-commerce-evenementen en meer bij met Google Analytics. Deze functie vervangt de plug-ins %1$sGoogle Analytics%2$s en %3$sGoogle Analytics Pro%4$s.

en: Track profit and cost of goods for your store. Generate profit reports by date, product, category, and more. This feature replaces the %1$sCost of Goods%2$s plugin.
nl: Houd de winst en de kosten van producten voor je winkel bij. Genereer winstrapporten op datum, product, categorie en meer. Deze functie vervangt de plug-in %1$sCost of Goods%2$s.

en: Tracking URL: %s
nl: Tracking-URL: %s

en: Tracking number
nl: Trackingnummer

en: Transaction ID %s
nl: Transactie-ID %s

en: Transaction Type
nl: Transactietype

en: Transaction manually refunded from WooCommerce.
nl: Transactie handmatig terugbetaald door WooCommerce.

en: Transaction refunded by %1$s from WooCommerce.
nl: Transactie terugbetaald door %1$s van WooCommerce.

en: Trouble checking out? We're here to help. Please reply to this email if you have any questions or need our assistance.
nl: Problemen met afrekenen? We staan voor je klaar. Beantwoord deze e-mail als je vragen hebt of onze hulp kunt gebruiken.

en: URL for the WooCommerce email settings screen for the email notification
nl: URL van het scherm met de instellingen voor e-mail van WooCommerce voor de e-mailmelding

en: Unable to add payment method to your account. Please try again.
nl: Kan de betaalmethode niet toevoegen aan je account. Probeer het opnieuw.

en: Unable to retrieve the email sender data.
nl: Kan de gegevens van de afzender van de e-mail niet ophalen.

en: Unique email notification ID.
nl: Unieke ID voor e-mailmelding.

en: Unique email notification category ID.
nl: Unieke categorie-ID voor e-mailmelding.

en: Unique email notification name (matches the ID).
nl: Unieke naam voor e-mailmelding (sluit aan op de ID).

en: Unique email notification setting ID.
nl: Unieke ID voor instelling e-mailmelding.

en: Unique email notification setting name (matches the ID).
nl: Unieke naam voor instelling e-mailmelding (sluit aan op de ID).

en: Unique email template ID.
nl: Unieke ID voor e-mailsjabloon.

en: Unique email template name (matches the ID).
nl: Unieke naam voor e-mailsjabloon (sluit aan op de ID).

en: Unique email template setting name.
nl: Unieke naam voor instelling e-mailsjabloon.

en: Unique onboarding setting ID.
nl: Unieke ID voor instelling onboarding.

en: Unique onboarding setting name (matches the ID).
nl: Unieke naam voor instelling onboarding (sluit aan op de ID).

en: Unknown error.
nl: Er is een onbekende fout opgetreden.

en: Update Store
nl: Winkel bijwerken

en: Update settings
nl: Instellingen bijwerken

en: Use <code>[qty]</code> for the number of items, <br/><code>[cost]</code> for the total cost of items, and <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> for percentage based fees.
nl: Gebruik <code>[qty]</code> voor het aantal items, <br/><code>[cost]</code> voor de totale kosten van de items en <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> voor op percentages gebaseerde kosten.

en: Use GoDaddy Payments Selling in Person to sync local pickup and delivery orders to your Smart Terminal. Sell anything, anywhere and get paid fast with next-day deposits.
nl: Verkoop op locatie met GoDaddy om bestellingen met ophalen en bezorgen te synchroniseren via je Smart Terminal. Verkoop alles overal en word snel betaald met overschrijvingen op de volgende dag.

en: Use a new payment method
nl: Een nieuwe betaalmethode gebruiken

en: User %s could not be logged in.
nl: Gebruiker %s kan niet worden aangemeld.

en: User does not have permission to manage WooCommerce
nl: Gebruiker heeft toestemming om WooCommerce te beheren

en: Username: %s
nl: Gebruikersnaam: %s

en: View Draft Listing
nl: Conceptvermelding bekijken

en: View coupons
nl: Kortingsbonnen bekijken

en: Virtual Terminal
nl: Virtuele terminal

en: Wallet payments cannot be used for carts with multiple shipments.
nl: Je kunt geen betalingen via je wallet doen voor meerdere verzendingen.

en: Warning! Plain Permalinks Detected
nl: Waarschuwing! Permalinks zonder opmaak gevonden

en: We accept major credit/debit cards and cash.
nl: We accepteren alle bekende creditcards/betaalpassen en contant geld.

en: We cannot process your order with the payment information that you provided. Please use a different payment account or an alternate payment method.
nl: We kunnen je bestelling niet verwerken met de betalingsgegevens die je hebt verstrekt. Gebruik een andere betaalrekening of betaalmethode.

en: We have finished processing your order.
nl: We zijn klaar met de verwerking van je bestelling.

en: Weight units
nl: Gewichtseenheden

en: Welcome to GoDaddy Marketplaces!
nl: Welkom bij GoDaddy Marketplaces!

en: What is Marketplaces &amp; Social?
nl: Wat zijn marktplaatsen en sociale media?

en: What products are eligible for Marketplaces & Social sales channels?
nl: Welke producten komen in aanmerking voor de verkoopkanalen van marktplaatsen en sociale media?

en: Whether or not the site is sold by a reseller.
nl: Of de site wel of niet is verkocht door een reseller.

en: Whether the account can manually switch between extension versions.
nl: Of het account handmatig kan schakelen tussen extensieversies.

en: Whether the customer should be allowed to enter coupons.
nl: Of de klant kortingsbonnen mag invoeren.

en: Whether the email notification can only be sent manually.
nl: Of de e-mailmelding alleen handmatig kan worden verzonden.

en: Whether the email notification setting can have multiple values.
nl: Of de instelling voor de e-mailmelding meerdere waarden kan hebben.

en: Whether the email notification setting is required.
nl: Of de instelling voor de e-mailmelding vereist is.

en: Whether the email notification will be sent to administrators.
nl: Of de e-mailmelding wordt verzonden naar beheerders.

en: Whether the onboarding setting can have multiple values.
nl: Of de instelling voor de onboarding meerdere waarden kan hebben.

en: Whether the onboarding setting is required.
nl: Of de instelling voor de onboarding vereist is.

en: Whether the payment gateway is enabled.
nl: Of de gateway voor betalingen is ingeschakeld.

en: Whether to require customer email.
nl: Of het e-mailadres van de klant vereist is.

en: Whether to require customer phone.
nl: Of het telefoonnummer van de klant vereist is.

en: Whether to require customer shipping address.
nl: Of het verzendadres van de klant vereist is.

en: White
nl: Wit

en: White with outline
nl: Wit met een omtrek

en: WooCommerce charges or authorizations/captures as well as refunds and voids made in your Staging site will process normally in your GoDaddy Payments account.
nl: WooCommerce brengt kosten of autorisaties/vastleggingen in rekening samen met terugbetalingen. Annuleringen in je testomgeving worden normaal verwerkt in je accounts van GoDaddy Payments.

en: WooCommerce is not available
nl: WooCommerce is niet beschikbaar

en: You are about to disconnect your Stripe account. Your store will not be able to process transactions using Stripe until you connect an account again.
nl: Je bent je Stripe-account aan het ontkoppelen. Je winkel kan pas weer transacties met Stripe verwerken als je opnieuw een account koppelt.

en: You attempted to edit an item that does not exist. Perhaps it was deleted?
nl: Je hebt geprobeerd om een artikel te bewerken dat niet bestaat. Misschien is het verwijderd?

en: You attempted to install a blocked plugin.
nl: Je hebt geprobeerd een geblokkeerde plug-in te installeren.

en: You cannot delete the main administrator account.
nl: Je kunt het hoofdaccount voor beheerders niet verwijderen.

en: You do not have permission to perform this action.
nl: Je hebt geen toestemming voor deze actie.

en: You haven't added any sales channels yet. Add sales channels in order to post your listings on third party marketplaces and social platforms.
nl: Je hebt nog geen verkoopkanalen toegevoegd. Voeg verkoopkanalen toe om je vermeldingen te publiceren op externe marktplaatsen en sociale media.

en: You haven't completed the necessary steps to verify your identity with GoDaddy Payments. Until you do that, you won't be able to take any payments or deposit your funds.
nl: Je hebt de vereiste stappen niet voltooid om je identiteit te verifiëren op GoDaddy Payments. Pas als je dat doet, kun je betaald worden of je tegoed overschrijven.

en: You haven't connected this sales channel yet.
nl: Je hebt dit verkoopkanaal nog niet gekoppeld.

en: You're about to open GoDaddy Payments account signup. In just a few minutes, you'll return here to enable secure payments in your checkout.
nl: Je bent de registratie voor een GoDaddy Payments-account aan het openen. Over een paar minuten kom je hier terug om veilige betalingen in te schakelen voor het afrekenen.

en: You're all set to take payments with GoDaddy Payments!
nl: Je kunt nu betaald worden via GoDaddy Payments.

en: You're just a few minutes from processing payments.
nl: Het duurt maar een paar minuten om betalingen te verwerken.

en: You've got money waiting with GoDaddy Payments! Add your banking info to get your payouts deposited.
nl: Je hebt geld beschikbaar bij GoDaddy Payments. Voeg je bankgegevens toe om je uitbetalingen over te schrijven.

en: You've got money waiting with GoDaddy Payments! Verify your identity and add your banking info to get your payouts deposited.
nl: Je hebt geld beschikbaar bij GoDaddy Payments. Verifieer je identiteit en voeg je bankgegevens toe om je uitbetalingen over te schrijven.

en: You've still got money waiting with GoDaddy Payments! Verify your identity and add your banking info as soon as you can to get your funds and keep taking payments.
nl: Je hebt nog geld beschikbaar bij GoDaddy Payments. Verifieer je identiteit zo snel mogelijk en voeg je bankgegevens toe om je geld te krijgen en betaald te worden.

en: You've used 90&#37; of your included monthly Marketplaces and Social orders. Upgrade soon to process more orders. %1$sUpgrade Plan%2$s
nl: Je hebt 90&#37; van je inbegrepen maandelijkse bestellingen op marktplaatsen en sociale media gebruikt. Upgrade snel om meer bestellingen te verwerken. %1$sAbonnement upgraden%2$s

en: You've used all your included monthly Marketplaces and Social orders. Upgrade now to process more orders. %1$sUpgrade Plan%2$s
nl: Je hebt al je inbegrepen maandelijkse bestellingen op marktplaatsen en sociale media gebruikt. Upgrade nu om meer bestellingen te verwerken. %1$sAbonnement upgraden%2$s

en: Your GoDaddy Payments account has been closed.
nl: Je GoDaddy Payments-account is gesloten.

en: Your GoDaddy Payments account has been terminated.
nl: Je GoDaddy Payments-account is gestopt.

en: Your GoDaddy Payments account needs attention.
nl: Je account van GoDaddy Payments heeft wat aandacht nodig.

en: Your Stripe account needs to be set up.
nl: Je moet je Stripe-account instellen.

en: Your account has been closed.
nl: Je account is gesloten.

en: Your billing address doesn't match your payment card information. Please update the billing address to submit your order.
nl: Je factureringsadres komt niet overeen met je betaalkaartgegevens. Werk het adres bij om je bestelling te verzenden.

en: Your email and cart will be saved so we can send you an email reminder about this order.
nl: Je e-mail en winkelwagen worden opgeslagen, zodat we je per e-mail een herinnering kunnen sturen over deze bestelling.

en: Your hosting plan now offers editable WooCommerce emails, no plugin required!
nl: Je hostingabonnement heeft nu e-mails van WooCommerce die je kunt bewerken zonder plug-in.

en: Your order is ready for pickup.
nl: Je bestelling kan worden opgehaald.

en: Your order on %s has been partially refunded. There are more details below for your reference:
nl: Je bestelling op %s is deels terugbetaald. Hieronder vind je meer informatie:

en: Your order on %s has been refunded. There are more details below for your reference:
nl: Je bestelling op %s is terugbetaald. Hieronder vind je meer informatie:

en: Your package is on the way!
nl: Je pakket is onderweg.

en: Your password has been automatically generated: %s
nl: Je wachtwoord is automatisch gegenereerd: %s

en: Your products, everywhere.
nl: Jouw producten, overal.

en: Your shopping cart has been reserved and is still waiting for you! In your cart, you left the following products:
nl: Je winkelwagen is gereserveerd en wacht nog op je. De winkelwagen bevat de volgende producten:

en: Your shopping cart was reserved a few days ago and it will expire soon. In your cart, you left the following products:
nl: Je winkelwagen is een paar dagen geleden gereserveerd en verloopt binnenkort. De winkelwagen bevat de volgende producten:

en: Your store address must be in the US and currency US dollars in order to sync products, inventory, and orders with Marketplaces & Social sales channels.
nl: Het adres van je winkel moet Amerikaans zijn en de valuta Amerikaanse dollars om producten, voorraad en bestellingen te synchroniseren met verkoopkanalen op marktplaatsen en sociale media.

en: Your store weight and dimensions units must be in "lbs" and "in" in order to sync products, inventory, and orders with Marketplaces & Social sales channels.
nl: De eenheden voor het gewicht en de afmetingen van je winkel moeten in 'kilogrammen' en 'centimeters' zijn om producten, voorraad en bestellingen te synchroniseren met verkoopkanalen op marktplaatsen en sociale media.

en: Your {site_title} order is ready for pickup!
nl: Je bestelling op {site_title} kan worden opgehaald.

en: Your {{site_title}} account has been created!
nl: Je account voor {{site_title}} is gemaakt.

en: Your {{site_title}} order #{{order_number}} has been partially refunded
nl: Je bestelling {{order_number}} op {{site_title}} is deels terugbetaald.

en: Your {{site_title}} order #{{order_number}} has been refunded
nl: Je bestelling {{order_number}} op {{site_title}} is terugbetaald.

en: Your {{site_title}} order has been received!
nl: Je bestelling op {{site_title}} is ontvangen.

en: Your {{site_title}} order is now complete
nl: Je bestelling op {{site_title}} is nu voltooid

en: You’ve received the following order from %1$s:
nl: Je hebt de volgende bestelling ontvangen van %1$s:

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has failed
nl: [{site_title}]: Bestelling #{order_number} is mislukt

en: [{{site_title}}]: New order #{{order_number}}
nl: [{{site_title}}]: Nieuwe bestelling {{order_number}}

en: [{{site_title}}]: Order #{{order_number}} has been cancelled
nl: [{{site_title}}]: Bestelling {{order_number}} is geannuleerd

en: a paid status
nl: een betaalde status

[ctx: credit card transaction type]
en: Authorization
nl: Autorisatie

en: expires %s
nl: verloopt op %s

[ctx: name of the default email notification template]
en: Default
nl: Standaard

[ctx: noun, credit card transaction type]
en: Charge
nl: Betalen

en: or
nl: of
