MWC Core 2.0.0 - en to uk translation catalogue (776 entries)

en:  %1$s ending in %2$s (expires %3$s/%4$s)
uk:  %1$s із закінченням на %2$s (строк дії до %3$s/%4$s)

en: %1$s %2$s in the amount of %3$s%4$s
uk: %1$s %2$s у сумі %3$s%4$s

en: %1$s amount of %2$s added to order by GoDaddy Payments Smart Terminal
uk: %1$s суму %2$s додано до замовлення смарт-терміналом GoDaddy Payments

en: %1$s has been removed from Selling In-Person. This catalog will no longer sync to WooCommerce
uk: %1$s вилучено з Особистого продажу. Цей каталог більше не синхронізуватиметься з WooCommerce.

en: %1$s has been removed. Products will no longer be synced to this catalog. To remove any products already synced you must delete them manually.
uk: %1$s вилучено. Товари більше не синхронізуватимуться з цим каталогом. Щоб вилучити вже синхронізовані товари, їх потрібно видалити вручну.

en: %1$sCatalogs%2$s
uk: %1$sКаталоги%2$s

en: %1$sCustomize Terminal%2$s
uk: %1$sНалаштувати термінал%2$s

en: %1$sDevices%2$s
uk: %1$sПристрої%2$s

en: %1$sNote:%2$s Your site is using a temporary domain that cannot be indexed by search engines. Change your primary domain via the %3$sWoo store management area%4$s. Learn more about %5$sconnecting a domain%6$s.
uk: %1$sПримітка.%2$s Ваш сайт використовує тимчасовий домен, який не можуть індексувати пошукові системи. Змініть свій основний домен в %3$sобласті керування крамницею Woo%4$s. Дізнайтеся більше про %5$sпідключення домену%6$s.

en: %1$sShop Smart Terminal%2$s
uk: %1$sКупити у смарт-терміналі%2$s

en: %1s transaction declined due to billing address mismatch for %2s ending in %3$s.
uk: Транзакцію %1s відхилено через невідповідність адреси виставлення рахунків для способу оплати %2s із закінченням номера на %3$s.

en: %s Virtual Terminal
uk: Віртуальний термінал %s

en: 2-day shipping.
uk: Відвантаження протягом 2 днів.

en: 2-letter ISO 3166 country code.
uk: Код країни ISO 3166 з 2 літер.

en: 3-letter ISO 4217 currency code.
uk: Код валюти ISO 4217 з 3 літер.

en: A 3rd-party email editing plugin has been detected on your store.
uk: У вашій крамниці виявлено сторонній плагін редагування електронних листів

en: A Global Trade Item Number is used to uniquely identify your product on Marketplaces & Social product listings. It can be found next to the barcode.
uk: Глобальний номер товарної позиції використовується, щоб однозначно ідентифікувати ваш товар в оголошеннях на «Ринках і соціальних платформах». Його вказано біля штрихкоду.

en: A Manufacturer Part Number is used to uniquely identify your product on Marketplaces & Social product listings. Only use the MPN assigned by the manufacturer.
uk: Номер деталі від виробника використовується, щоб однозначно ідентифікувати ваш товар в оголошеннях на «Ринках і соціальних платформах». Використовуйте лише MPN, призначений виробником.

en: A channel UUID is required.
uk: Потрібно вказати UUID каналу.

en: A draft listing has been created for this product on %s.
uk: Створено чернеткове оголошення про цей товар на %s.

en: A draft listing will be automatically created once the product meets the requirements below. %1$sLearn more about product sync%2$s
uk: Якщо продукт відповідає наведеним нижче вимогам, буде автоматично створено чернеткове оголошення. %1$sДокладніше про синхронізацію товарів%2$s

en: A list of available options for the email notification setting control.
uk: Перелік доступних опцій для керування налаштуванням сповіщення електронною поштою.

en: A list of available options for the email notification setting values.
uk: Перелік доступних опцій для значень налаштування сповіщення електронною поштою.

en: A list of available options for the onboarding setting control.
uk: Перелік доступних опцій для керування налаштуванням адаптації.

en: A list of available options for the onboarding setting values.
uk: Перелік доступних опцій для значень налаштування адаптації.

en: A list of businesses.
uk: Список компаній.

en: A list of categories that the email notification belongs to.
uk: Перелік категорій, до яких належить сповіщення електронною поштою.

en: A list of placeholders that are available for the email notification.
uk: Перелік заповнювачів, доступних для сповіщення електронною поштою.

en: A list of stores associated with the business.
uk: Список крамниць, пов'язаних із компанією.

en: A list of wallets to disable.
uk: Список гаманців, які потрібно деактивувати.

en: A non-empty settings or subgroups parameter must be provided.
uk: Потрібно вказати непустий параметр налаштувань або підгруп.

en: A non-empty settings parameter must be provided.
uk: Потрібно вказати непустий параметр налаштувань.

en: A payment capture of %s was successfully voided
uk: Реалізацію платежу на суму %s успішно скасовано

en: A payment of %s was successfully captured via GoDaddy Payments Hub
uk: Платіж у сумі %s успішно реалізовано через Центр GoDaddy Payments

en: A product ID is required.
uk: Потрібно вказати ID товару.

en: A refund of %s was successfully processed via GoDaddy Payments Hub
uk: Відшкодування в сумі %s успішно оброблено через Центр GoDaddy Payments

en: A refund of %s was successfully voided
uk: Відшкодування на суму %s успішно скасовано

en: ACH Direct Debit
uk: Безакцептне списання ACH

en: Abandoned checkout reminders
uk: Нагадування про незавершені замовлення

en: Accept Apple Pay® on supported devices and make checkout faster for customers. Get paid fast with deposits as soon as the next business day. %1$sGoDaddy Payments Terms apply%2$s.
uk: Приймайте Apple Pay® на підтримуваних пристроях і швидше оформлюйте замовлення клієнтів. Отримуйте виплати на внески вже наступного робочого дня. %1$sЗастосовуються умови GoDaddy Payments%2$s.

en: Accept Google Pay™ on supported devices and make checkout faster for customers. Get paid fast with deposits as soon as the next business day. %1$sGoDaddy Payments Terms apply%2$s.
uk: Приймайте Google Pay™ на підтримуваних пристроях і швидше оформлюйте замовлення клієнтів. Отримуйте виплати на внески вже наступного робочого дня. %1$sЗастосовуються умови GoDaddy Payments%2$s.

en: Accept all major credit/debit cards in your checkout quickly and securely. Get paid fast with deposits as soon as the next business day. %1$sGoDaddy Payments Terms apply%2$s.
uk: Швидко та безпечно приймайте оплату всіма поширеними кредитними та дебетовими картками. Отримуйте виплати на внески вже наступного робочого дня. %1$sЗастосовуються умови GoDaddy Payments%2$s.

en: Accept credit card payments using Stripe.
uk: Приймайте платежі з кредитних карток за допомогою Stripe.

en: Accepted Card Logos
uk: Логотипи карт, що приймаються

en: Access Token ID.
uk: ID маркера доступу.

en: Account Details
uk: Відомості облікового запису

en: Add Sales Channel
uk: Додати канал збуту

en: Additional content
uk: Додатковий вміст

en: Admin
uk: Адміністратор

en: Affirm
uk: Підтвердити

en: All countries
uk: Усі країни

en: Allow customers to select local delivery service. Taxes will be applied using customer's shipping address.
uk: Дозвольте клієнтам вибирати місцеву службу доставки. Податки застосовуватимуться за адресою доставки клієнта.

en: An error occurred while processing the payment:
uk: Сталася помилка під час обробки платежу:

en: An error occurred while reserving stock for %1$s (%2$s). %3$s
uk: Сталася помилка під час резервування запасу %1$s (%2$s). %3$s

en: An error occurred, please try again or try an alternate form of payment.
uk: Сталася помилка, повторіть спробу або скористайтеся іншим способом оплати.

en: An item from your order has shipped!
uk: Товарну позицію з вашого замовлення відвантажено!

en: An item from {site_title} order #{order_number} has shipped!
uk: Товарну позицію з замовлення #{order_number} на {site_title} відвантажено!

en: An item from {{site_title}} order #{{order_number}} has shipped!
uk: Товарну позицію з замовлення #{{order_number}} на {{site_title}} відвантажено!

en: An order has been created for you on %1$s. Your invoice is below, with a link to make payment when you’re ready: %2$s
uk: Для вас створено замовлення на %1$s. Ваш рахунок-фактуру наведено нижче з посиланням для виконання платежу, коли ви будете готові: %2$s

en: Any "%1$s" method
uk: Будь-який спосіб «%1$s»

[ctx: Apple Pay]
en: Add Money with
uk: Додати кошти через

[ctx: Apple Pay]
en: Book with
uk: Забронювати через

[ctx: Apple Pay]
en: Buy with
uk: Купити через

[ctx: Apple Pay]
en: Check out with
uk: Оформити замовлення через

[ctx: Apple Pay]
en: Contribute with
uk: Допомогти через

[ctx: Apple Pay]
en: Donate with
uk: Пожертвувати через

[ctx: Apple Pay]
en: Order with
uk: Замовити через

[ctx: Apple Pay]
en: Plain (logo only)
uk: Простий (лише логотип)

[ctx: Apple Pay]
en: Reload with
uk: Перезавантажити через

[ctx: Apple Pay]
en: Rent with
uk: Орендувати через

[ctx: Apple Pay]
en: Set up
uk: Настроїти

[ctx: Apple Pay]
en: Support with
uk: Підтримати через

[ctx: Apple Pay]
en: Tip with
uk: Чайові через

[ctx: Apple Pay]
en: Top Up with
uk: Поповнити через

en: Apple Pay Settings
uk: Налаштування Apple Pay

en: Apple Pay shows to %1$sSafari users on supported devices%2$s.
uk: Apple Pay відображається для %1$sкористувачів Safari на підтримуваних пристроях%2$s.

en: Apple requests the button size match your cart/checkout button and be 30 to 64 pixels tall. The width is set automatically.
uk: На вимогу Apple, розмір кнопки має відповідати вашій кнопці кошика для покупок або оформлення замовлення, а висота має становити від 30 до 64 пікселів. Ширина встановлюється автоматично.

en: Application ID.
uk: ID заявки.

en: Are you sure you want to delete this payment method?
uk: Справді видалити цей спосіб оплати?

en: Are you sure you want to move this product to trash?
uk: Справді перемістити цей товар до кошика для видалення?

en: Are you sure you want to move this product to trash? Removing a synced product will also delete it from the In-Person catalog.
uk: Справді перемістити цей товар до кошика для видалення? Якщо вилучити синхронізований товар, його також буде видалено з каталогу Особистого продажу.

en: Are you sure you want to unpublish? All associated Marketplaces listings will remain published or as a draft but will no longer sync content and inventory with WooCommerce.
uk: Справді скасувати публікацію? Усі пов’язані оголошення на Ринках залишаться опублікованими або чернетками, але їхній вміст і дані про наявність більше не синхронізуватимуться з WooCommerce.

en: Are you sure you wish to process this capture? The action cannot be undone.
uk: Справді виконати цю реалізацію? Цю дію буде неможливо скасувати.

en: As a reminder, here are your order details:
uk: Нагадуємо відомості про ваше замовлення:

en: At least one shipping method is required to enable Selling in Person.
uk: Щоб використати персональний продаж, потрібен хоча б один спосіб доставки.

en: Automatically capture orders when they are changed to %s.
uk: Автоматично стягувати кошти за замовлення, коли вони змінюють свій стан на «%s».

en: Automatically track cart activity and recover lost revenue with a dedicated email campaign.
uk: Автоматично відстежуйте дії з кошиком для покупок і повертайте втрачений дохід за допомогою спеціалізованої поштової кампанії.

en: Automatically track cart activity and send an email reminder to recover lost revenue.
uk: Автоматичне відстеження дій із кошиком для покупок і надсилання електронною поштою нагадувань, щоб повернути втрачений дохід.

en: Available Pickup Locations
uk: Доступні місця отримання

en: BECS direct debit
uk: Безакцептне списання BECS

en: Background color
uk: Колір тла

en: Basic WooCommerce product data is pushed to the selected In-Person catalog(s) for simple products.
uk: Основні дані про прості товари WooCommerce передаються до вибраних каталогів Особистого продажу.

en: Black
uk: Чорний

en: Body
uk: Основний текст

en: Body background color
uk: Колір фону основного тексту

en: Both
uk: І те, і друге

en: Business ID.
uk: ID компанії.

en: Business Name:
uk: Назва компанії:

en: Button
uk: Кнопка

en: Button height
uk: Висота кнопки

en: Button label
uk: Мітка кнопки

en: Button style
uk: Стиль кнопки

en: Button text
uk: Текст на кнопці

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cancelled order
uk: Скасоване замовлення

en: Cannot generate a preview for an email notification that is not editable.
uk: Неможливо створити попередній перегляд для сповіщення електронною поштою, недоступного для редагування.

en: Cannot load the %s gateway to process payment.
uk: Неможливо завантажити шлюз %s для обробки платежу.

en: Cannot load the GoDaddy Payments gateway.
uk: Неможливо завантажити шлюз GoDaddy Payments.

en: Cannot send a test email for an email notification that is not editable.
uk: Неможливо надіслати тестовий електронний лист для сповіщення електронною поштою, недоступного для редагування.

en: Capture Charge
uk: Реалізувати стягнення

en: Capture Paid Orders
uk: Реалізувати оплачені замовлення

en: Card
uk: Кредитна картка

en: Carrier
uk: Перевізник

en: Cart
uk: Кошик

en: Cart Recovery
uk: Відновлення кошика

en: Cart customer data.
uk: Дані про клієнта в кошику для покупок.

en: Cashback
uk: Кешбек

en: Centimeters
uk: Сантиметри

en: Change Currency
uk: Змінити валюту

en: Change your primary domain via the %1$sWoo store management area%2$s. Learn more about %3$sconnecting a domain%4$s.
uk: Змініть свій основний домен в %1$sобласті керування крамницею Woo%2$s. Дізнайтеся більше про %3$sпідключення домену%4$s.

en: Charge Virtual-Only Orders
uk: Реалізувати лише віртуальні замовлення

en: Check button labels here
uk: Перевірте тут мітку кнопки

en: Check button size here
uk: Перевірте тут розмір кнопки

en: Check button style here
uk: Перевірте тут стиль кнопки

en: Checkout
uk: Оформлення

en: Checkout Settings
uk: Налаштування оформлення замовлення

en: Checkout Title
uk: Заголовок оформлення замовлення

en: Checkout description
uk: Опис оформлення замовлення

en: Checkout title
uk: Заголовок оформлення замовлення

en: City
uk: Місто

en: Click Resume to complete your application.
uk: Натисніть «Продовжити», щоб завершити заявку.

en: Click here to reset your password
uk: Клацніть тут, щоб скинути пароль

en: Click set up to get started.
uk: Для початку клацніть «Налаштувати».

en: Commerce Home
uk: Головна комерції

en: Company name.
uk: Назва компанії.

en: Complete verification
uk: Завершити перевірку

en: Complete your purchase
uk: Завершіть свою покупку

en: Completed
uk: Завершено

en: Completed order
uk: Завершене замовлення

en: Connect Sales Channel
uk: Підключити канал збуту

en: Connect Stripe Account
uk: Підключити обліковий запис Stripe

en: Connect your terminal to Sell in Person.
uk: Підключіть свій термінал до Персонального продажу.

en: Connected
uk: Підключено

en: Connected to your GoDaddy Payments account.
uk: Підключено до вашого облікового запису GoDaddy Payments.

en: Connected to your Stripe account.
uk: Підключено до вашого облікового запису Stripe.

en: Connected to your terminal to Sell in Person.
uk: Підключено до вашого терміналу Персонального продажу.

en: Connecting
uk: Підключення

en: Connecting to Stripe...
uk: Підключення до Stripe...

en: Connection status.
uk: Стан підключення.

en: Contact support
uk: Зверніться до служби підтримки

en: Container
uk: Контейнер

en: Content
uk: Вміст

en: Cost
uk: Вартість

en: Cost of goods
uk: Вартість товарів

en: Could not create connection: %s
uk: Не вдалося створити підключення: %s

en: Could not find source WooCommerce email with ID "%s".
uk: Не вдалося знайти вихідний лист WooCommerce з ID «%s».

en: Could not match a WooCommerce email ID to a "%s" email notification ID.
uk: Не вдалося зіставити ID електронного листа WooCommerce з ID сповіщення електронною поштою «%s».

en: Could not match an email notification ID to a "%s" WooCommerce email ID.
uk: Не вдалося зіставити ID сповіщення електронною поштою з ID електронного листа WooCommerce «%s».

en: Country code.
uk: Код країни.

en: Coupon cannot be applied.
uk: Неможливо застосувати купон.

en: Coupon cannot be applied. %s
uk: Неможливо застосувати купон. %s

en: Coupon code
uk: Код купона

en: Coupon code to apply to the cart.
uk: Код купона, який має бути застосовано до кошика.

en: Coupons are disabled.
uk: Купони вимкнуто.

en: Create Draft Listing
uk: Створити чернеткове оголошення

en: Create custom gift certificates that your customers can purchase and send to their friends and family. This feature replaces the %1$sPDF Product Vouchers%2$s plugin.
uk: Створюйте власні подарункові сертифікати, які клієнти можуть купувати та надсилати своїм друзям і рідним. Ця функція замінює плагін %1$sPDF Product Vouchers%2$s.

en: Create your first product listing by adding a new product or editing an existing one in WooCommerce. You can list a product on each of the marketplaces you've added. Once listed, the product info and inventory will sync automatically. Visit %1$sProducts%2$s to get started.
uk: Створіть своє перше оголошення про товар, додавши новий товар або відредагувавши наявний у WooCommerce. Ви можете розмістити оголошення на кожному з ринкових майданчиків, які ви додали. Після створення оголошення відомості про товар та його запаси синхронізуватимуться автоматично. Для початку відвідайте %1$sТовари%2$s.

en: Credit/Debit Card
uk: Кредитна/дебетова карта

en: Currency
uk: Валюта

en: Currency position
uk: Позиція валюти

en: Currently unavailable
uk: Зараз недоступно

en: Customer
uk: Клієнт

en: Customer invoice / order details
uk: Відомості рахунку/замовлення клієнта

en: Customer note
uk: Нотатка для клієнта

en: Customers can buy online and pay in person with orders synced to your Terminals.
uk: Клієнти можуть купувати товари онлайн і платити за них особисто завдяки синхронізації замовлень із вашими терміналами.

en: Customize your emails to reflect your brand and increase customer loyalty. Manage them from Marketing > Emails.
uk: Налаштуйте свої електронні листи відповідно до свого бренду, щоб зміцнити лояльність клієнтів. Щоб керувати ними, виберіть «Маркетинг > Електронні листи».

en: Customize your emails to reflect your brand and increase customer loyalty. This feature replaces the %1$sWooCommerce Email Customizer%2$s plugin.
uk: Налаштуйте свої електронні листи відповідно до свого бренду, щоб зміцнити лояльність клієнтів. Ця функція замінює плагін %1$sWooCommerce Email Customizer%2$s.

en: Debug Mode
uk: Режим відлагодження

en: Decimal separator
uk: Десятковий роздільник

en: Default
uk: За замовчуванням

en: Default?
uk: За промовчанням?

en: Delete
uk: Видалити

en: Delete %s
uk: Видалити %s

en: Delete product category
uk: Видалити категорію продуктів

en: Delivery instructions
uk: Інструкції з доставки

en: Description in Checkout
uk: Опис в оформленні замовлення

en: Detailed Decline Messages
uk: Докладні повідомлення про відхилення

en: Details
uk: Докладні відомості

en: Did you forget something?
uk: Ви нічого не забули?

en: Dimension units
uk: Одиниці розміру

en: Disable shipping & shipping calculations
uk: Вимкнути доставку та розрахунки доставки

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Disconnect Stripe Account
uk: Від'єднати обліковий запис Stripe

en: Disconnected
uk: Від'єднано

en: Discount
uk: Знижка

en: Discount links
uk: Посилання на знижки

en: Dismissed
uk: Скасовано

[ctx: Display title, not physical label]
en: The label for a custom shipping provider.
uk: Етикетка для довільного постачальника доставки.

en: Dual screens for smoother selling.
uk: Подвійні екрани для зручнішого продажу.

en: E-mail icon
uk: Значок електронної пошти

en: Each setting object must contain name and value keys.
uk: Кожен об’єкт налаштування має містити ключі імен і значень.

en: Ecommerce emails
uk: Листи з електронної торгівлі

en: Edit
uk: Редагувати

en: Edit Listing
uk: Змінити лістинг

en: Edit emails
uk: Редагування електронних листів

en: Email Notifications
uk: Сповіщення електронною поштою

en: Email notification category name.
uk: Назва категорії сповіщення електронною поштою.

en: Email notification description.
uk: Опис сповіщення електронною поштою.

en: Email notification label.
uk: Мітка сповіщення електронною поштою.

en: Email notification setting default value.
uk: Початкове значення налаштування сповіщення електронною поштою.

en: Email notification setting description.
uk: Опис налаштування сповіщення електронною поштою.

en: Email notification setting label.
uk: Мітка налаштування сповіщення електронною поштою.

en: Email notification setting value.
uk: Значення налаштування сповіщення електронною поштою.

en: Email notification status
uk: Статус сповіщення електронною поштою.

en: Email notifications setting control details.
uk: Відомості керування налаштуванням сповіщення електронною поштою.

en: Email notifications setting control type.
uk: Тип керування налаштуванням сповіщення електронною поштою.

en: Email notifications setting group, if applicable.
uk: Група налаштування сповіщення електронною поштою, якщо є.

en: Email template label.
uk: Мітка шаблона електронного листа.

en: Email template preview.
uk: Попередній перегляд шаблона електронного листа.

en: Email template setting label.
uk: Мітка налаштування шаблона електронного листа.

en: Email template settings subgroups.
uk: Підгрупи налаштувань шаблонів електронних листів.

en: Email width
uk: Ширина електронного листа

en: Email:
uk: Електронна пошта:

en: Emails
uk: Електронні листи

en: Emails containing order information and payment links sent manually.
uk: Листи з відомостями про замовлення та посиланнями для оплати, надіслані вручну.

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Enable GoDaddy Payments
uk: Увімкнути GoDaddy Payments

en: Enable Selling in Person
uk: Увімкнути Персональний продаж

en: Enable customers to securely save their payment cards to their account for future checkout.
uk: Дозвольте клієнтам безпечно зберігати в обліковому записі відомості своїх платіжних карток для оформлення подальших замовлень.

en: Enable detailed decline messages for customers during checkout rather than a generic decline message.
uk: Дозвольте надсилання клієнтам під час оформлення замовлень докладних повідомлень про відхилення, а не загальних.

en: Enable for Shipping Methods
uk: Увімкнути способи доставки

en: Enable taxes
uk: Увімкнути нарахування податків

en: Enable the payment method to add it to your checkout.
uk: Увімкніть спосіб оплати, щоб додати його до оформлення замовлення.

en: Enable to add the payment method to your checkout.
uk: Увімкніть, щоб додати спосіб оплати до оформлення замовлення.

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Enter a cost (excl. tax) or sum, e.g. <code>10.00 * [qty]</code>.
uk: Введіть вартість (без податків) або суму, наприклад <code>10.00 * [qty]</code>.

en: Enter preview text
uk: Введіть текст для попереднього перегляду.

en: Enter recipients (comma-separated) for this email
uk: Введіть (через кому) одержувачів цього листа

en: Error %d: Unable to create order. Please try again.
uk: Помилка %d: не вдалося створити замовлення. Повторіть спробу.

en: Extensions
uk: Розширення

en: Failed order
uk: Невиконане замовлення

en: Failed to create a draft listing.
uk: Не вдалося створити чернеткове оголошення.

en: Failed to retrieve a WooCommerce product with ID #%d while creating a draft Marketplaces listing.
uk: Не вдалося отримати відомості про товар WooCommerce ID #%d під час створення чернеткового оголошення для Ринків.

en: First time
uk: Вперше

en: Font family
uk: Сімейство шрифтів

en: Font size
uk: Розмір шрифту

en: Footer
uk: Підвал

en: Footer text
uk: Текст нижнього колонтитула

en: Format order numbers, change your starting number, and differentiate free orders. This feature replaces the %1$sSequential Order Numbers Pro%2$s plugin.
uk: Форматуйте номери замовлень, змінюйте початковий номер і відокремлюйте безкоштовні замовлення. Ця функція замінює плагін %1$sПорядкові номери замовлень Pro%2$s.

en: Free
uk: Безкоштовно

en: Free order identifier
uk: Ідентифікатор безкоштовного замовлення

en: From GoDaddy Payments Hub. Order fully refunded.
uk: З Центру GoDaddy Payments. Замовлення повністю відшкодовано.

en: From GoDaddy Payments Hub. Order partially refunded.
uk: З Центру GoDaddy Payments. Замовлення частково відшкодовано.

en: Full
uk: Повний

en: Fully refunded order
uk: Повністю відшкодоване замовлення

en: General
uk: Загальні

[ctx: General settings]
en: General
uk: Загальні

en: Get Started
uk: Почати роботу

en: Gift certificates
uk: Подарункові сертифікати

en: Global Trade Item Number
uk: Глобальний номер товарної позиції

en: GoDaddy Included
uk: Долучено GoDaddy

en: GoDaddy Payments (Poynt) is included for Managed WordPress customers without a separate plugin!
uk: GoDaddy Payments (Poynt) надається клієнтам Керованого WordPress без додаткового плагіну!

en: GoDaddy Payments - Apple Pay has been enabled on your selected pages and shows %1$sin Safari on supported devices%2$s.
uk: GoDaddy Payments – Apple Pay увімкнуто на деяких ваших сторінках; це відображається %1$sв Safari на підтримуваних пристроях%2$s.

en: GoDaddy Payments - Google Pay has been enabled on your selected pages and shows %1$sin supported browsers and devices%2$s.
uk: GoDaddy Payments – Google Pay увімкнуто на деяких ваших сторінках; це відображається %1$sв підтримуваних браузерах і пристроях%2$s.

en: GoDaddy Payments is available for businesses in %s. Please update your Store Address to use the payment method.
uk: Доступ до GoDaddy Payments мають компанії в таких країнах: %s. Оновіть адресу крамниці, щоб використати цей спосіб оплати.

en: GoDaddy Payments is now available to your customers at checkout.
uk: Тепер ваші клієнти мають доступ до GoDaddy Payments при оформленні замовлення.

en: GoDaddy Payments is now connected to your store!
uk: GoDaddy Payments підключено до вашої крамниці!

en: GoDaddy Payments is now connected with the account %1$s %2$s. (Not right? %3$sSwitch account%4$s.)
uk: GoDaddy Payments підключено до облікового запису %1$s %2$s. (Це не так? %3$sПерейдіть на інший обліковий запис%4$s.)

en: GoDaddy Payments requires %1$s transactions for businesses in %2$s. Please change your Currency in order to use the payment method.
uk: GoDaddy Payments вимагає проведення транзакцій у таких валютах: %1$s для компаній у такій країні: %2$s. Щоб скористатися цим способом оплати, змініть валюту.

en: GoDaddy Payments requires %s transactions. Please change your Currency in order to use the payment method.
uk: GoDaddy Payments вимагає проведення транзакцій у таких валютах: %s. Щоб скористатися цим способом оплати, змініть валюту.

en: GoDaddy Payments successfully enabled!
uk: GoDaddy Payments успішно ввімкнуто!

en: GoDaddy Selling in Person
uk: GoDaddy Персональний продаж

en: GoDaddy disallows a small list of plugins that can cause performance and other issues on your store. If you attempt to install them, we'll remove them for you. You can check out %1$sthe entire plugin blocklist here%2$s.
uk: GoDaddy забороняє використання невеликої кількості плагінів, які можуть спричинити зниження швидкодії та інші проблеми у вашій крамниці. Якщо ви інсталюєте ці плагіни, їх буде вилучено. Переглянути %1$sповний список блокування плагінів можна тут%2$s.

[ctx: Google Pay]
en: Book with
uk: Забронювати через

[ctx: Google Pay]
en: Buy with
uk: Купити через

[ctx: Google Pay]
en: Check out with
uk: Оформити замовлення через

[ctx: Google Pay]
en: Donate with
uk: Пожертвувати через

[ctx: Google Pay]
en: Order with
uk: Замовити через

[ctx: Google Pay]
en: Pay with
uk: Оплата за допомогою

[ctx: Google Pay]
en: Plain (logo only)
uk: Простий (лише логотип)

en: Google Pay Settings
uk: Налаштування Google Pay

en: Google Pay shows on %1$ssupported browsers%2$s.
uk: Google Pay відображається в %1$sпідтримуваних браузерах%2$s.

en: Google analytics
uk: Google Analytics

en: Google requests the button size match your cart/checkout button and be 40 to 100 pixels tall.
uk: На вимогу Google, розмір кнопки має відповідати вашій кнопці кошика для покупок або оформлення замовлення, а висота має становити від 40 до 100 пікселів.

en: Grams
uk: Грами

en: H1 font size
uk: Розмір шрифту H1

en: H2 font size
uk: Розмір шрифту H2

en: H3 font size
uk: Розмір шрифту H3

en: Have a question? %1$sAsk the GoDaddy Team%3$s%2$s
uk: Маєте запитання? %1$sСпитати команду GoDaddy%3$s%2$s

en: Header
uk: Заголовок

en: Header image
uk: Зображення для заголовка

en: Heading
uk: Заголовок

en: Headings
uk: Заголовки

en: Here are the details of your order placed on %s:
uk: Це відомості про ваше замовлення від %s:

en: Hey there! You left your shopping cart without completing your purchase just a bit ago. It's not too late to complete your purchase! All of the products are still waiting for you.
uk: Вітаємо! Нещодавно ви покинули свій кошик для покупок, не завершивши покупку. Ще не пізно завершити покупку! Усі товари ще чекають на вас.

en: Hey {{customer_first_name}}!
uk: Вітаємо, {{customer_first_name}}!

en: Hey {{customer_first_name}}, did you forget something?
uk: Привіт, {{customer_first_name}}, ви нічого не забули?

en: Hi %s,
uk: Вітаємо, %s!

en: How the sender was verified.
uk: Як було засвідчено відправника.

en: How to connect sales channels
uk: Як підключити канали збуту

en: ID of the template used by this email notification.
uk: ID шаблону в цьому сповіщенні електронною поштою.

en: If the order contains exclusively virtual items, enable this to immediately charge, rather than authorize, the transaction.
uk: Якщо замовлення містить лише віртуальні товарні позиції, увімкніть цю настройку, щоб негайно переказати гроші за транзакцією, а не авторизувати її.

en: If you didn't make this request, just ignore this email. If you'd like to proceed:
uk: Якщо ви не робили такого запиту, не зважайте на цей лист. Якщо ви бажаєте продовжити:

en: In-Person Catalog Sync
uk: Синхронізація каталогу Особистого продажу

en: In-Person product sync to WooCommerce has been disabled. Products will no longer sync to WooCommerce. To remove any products already synced you must delete them manually.
uk: Синхронізацію товарів Особистого продажу з WooCommerce вимкнуто. Товари більше не синхронізуватимуться з WooCommerce. Щоб вилучити вже синхронізовані товари, їх потрібно видалити вручну.

en: Inches
uk: Дюйми

en: Included WooCommerce Extensions
uk: Містить розширення WooCommerce

en: Incomplete
uk: Не заповнено

en: Invalid %s address
uk: Неправильна адреса %s

en: Invalid coupon code.
uk: Неправильний код купона

en: Invalid customer data
uk: Неприпустимі дані про клієнта

en: Invalid email address
uk: Недійсна адреса

en: Invalid nonce
uk: Неприпустимий ідентифікатор

en: Invalid order ID.
uk: Неприпустимий ID замовлення.

en: Invalid phone number.
uk: Неприпустимий номер телефону.

en: Invalid products data.
uk: Неправильні дані про товари.

en: Invalid template for the option name "%s": it should contain a {{setting_id}} placeholder.
uk: Неприпустимий шаблон опції «%s»: він має містити заповнювач {{setting_id}}.

en: Invalid token ID
uk: Неприпустимий ID маркера

en: Inventory amounts displayed on the frontend reflect total available for purchase and exclude reserved stock.
uk: Цифри наявності, які відображаються на вітрині, відповідають загальній кількості товару, доступній для покупки, за винятком резервного запасу.

en: Invoice for order #{{order_number}} on {{site_title}}
uk: Рахунок-фактура до замовлення #{{order_number}} на {{site_title}}

en: It looks like you didn't finish your GoDaddy Payments application.
uk: Здається, ви не закінчили свою заявку на GoDaddy Payments.

en: It's not too late to complete this purchase -- these products are still waiting for you!
uk: Ще не пізно завершити покупку — ці товари досі чекають на вас!

en: Item shipped
uk: Товарну позицію відвантажено

en: Item shipped emails are sent to customers when tracking information is added for one or more items in their orders.
uk: Листи про відвантаження товарних позицій надсилаються клієнтам, коли додається інформація відстеження для однієї або кількох позицій у замовленні.

en: Items
uk: Позиції

en: Items in the order.
uk: Товарні позиції в замовленні.

en: Just to let you know &mdash; we've received your order #%s, and it is now being processed:
uk: Для інформації: ми прийняли ваше замовлення #%s, і воно обробляється:

en: Kilograms
uk: Кілограми

en: Label color
uk: Колір мітки

en: Last onboarding step
uk: Останній крок адаптації

en: Learn More
uk: Докладніше

en: Left aligned
uk: Вирівнювання зліва

en: Left aligned with space
uk: Вирівнювання зліва з пробілом

en: Let your customers buy online and pay in person with orders synced to your GoDaddy Smart Terminal. Get paid fast with deposits as soon as the next business day. %1$sGoDaddy Payments Terms apply%2$s.
uk: Дайте змогу своїм клієнтам можуть купувати товари онлайн і платити за них особисто завдяки синхронізації замовлень із вашим смарт-терміналом GoDaddy. Отримуйте виплати на внески вже наступного робочого дня. %1$sЗастосовуються умови GoDaddy Payments%2$s.

en: Link bank account
uk: Прив’язати банківський рахунок

en: Link color
uk: Колір посилання

en: List of available features.
uk: Список доступних функцій.

en: List of email content placeholders.
uk: Список заповнювачів вмісту електронного листа.

en: Local Pickup Plus method
uk: Спосіб місцевої доставки Плюс

en: Local delivery
uk: Місцева доставка

en: Manage
uk: Керування

en: Manage Listing Templates
uk: Керування шаблонами оголошень

en: Manage Payment Methods
uk: Керування способами оплати

en: Manage Sales Channels
uk: Керування каналами збуту

en: Manage emails
uk: Керування електронними листами

en: Manage the "%s" payment method
uk: Керування способом оплати «%s»

en: Manage your GoDaddy Payments account settings in the %1$sPayments Hub%2$s
uk: Керуйте налаштуваннями свого облікового запису GoDaddy Payments у %1$sЦентрі Payments%2$s

en: Manage your account settings in the %1$spayments dashboard%2$s
uk: Керуйте налаштуваннями свого облікового запису в %1$sмайстерні платежів%2$s

en: Manufacturer Part Number
uk: Номер деталі від виробника

en: Marketplaces
uk: Ринки

en: Marketplaces & Social
uk: Ринки та соціальні мережі

en: Marketplaces & Social Order
uk: Замовлення на Ринках і соціальних платформах

en: Marketplaces &amp; Social
uk: Ринки та соціальні платформи

[ctx: Menu title for the WooCommerce > Home page]
en: Home
uk: Домівка

en: Message that the customer will see on the order received page and in the processing order email after checkout.
uk: Повідомлення, яке клієнт бачитиме на сторінці прийняття замовлення та в листі про обробку замовлення після оформлення.

en: Message that the customer will see on the order received page and the processing order email after checkout.
uk: Повідомлення, яке клієнт бачитиме на сторінці прийняття замовлення та в листі про обробку замовлення після оформлення.

en: Message that the customer will see on the order received page as well as in the processing order and ready for pickup emails.
uk: Повідомлення, яке клієнт бачитиме на сторінці прийняття замовлення та в листі про обробку замовлення та про готовність товару до отримання.

en: Meters
uk: Метри

en: Millimeters
uk: Міліметри

en: Minimum order amount total when available
uk: Мінімальна сума замовлення, якщо є

en: Minimum order total when free
uk: Мінімальна сума замовлення з безкоштовною доставкою

en: Missing billing details.
uk: Відсутні платіжні відомості.

en: Missing card details.
uk: Відсутні відомості про карту.

en: Missing nonce
uk: Відсутній ідентифікатор

en: Missing or invalid store ID
uk: ID крамниці відсутній або неправильний

en: Move to Trash
uk: Перемістити на видалення

en: Name of the merchant.
uk: Найменування торговця.

en: Needs attention
uk: Потребує уваги

en: New
uk: Новинка

en: New account
uk: Новий обліковий запис

en: New order
uk: Нове замовлення

en: Nickname
uk: Прізвисько

en: No WooCommerce email found for "%s"
uk: Не знайдено електронного листа WooCommerce для «%s»

en: No content template file found for the ID %s.
uk: Не знайдено файл шаблона вмісту для ID %s.

en: No email notification found with the ID %s.
uk: Не знайдено сповіщення електронною поштою з ідентифікатором %s.

en: No email notification template found with the ID %s.
uk: Не знайдено шаблон сповіщення електронною поштою з ідентифікатором %s.

en: No gateway found for order
uk: Не знайдено шлюз для замовлення

en: No pickup locations available
uk: Немає доступних місць отримання

en: No redirect available
uk: Немає доступних переспрямувань

en: No settings found with the ID %s.
uk: Не знайдено налаштування з ідентифікатором%s.

en: No template file found with the ID %s.
uk: Не знайдено файл шаблона з ID %s.

en: Nonce for switching accounts.
uk: Ідентифікатор зміни облікових записів

en: Not available
uk: Недоступно

en: Note added to your {{site_title}} order from {{order_date}}
uk: До вашого замовлення на {{site_title}} від {{order_date}} додано нотатку

en: Notification to let you know &mdash; order #%1$s belonging to %2$s has been cancelled:
uk: Для інформації: замовлення #%1$s для %2$s скасовано:

en: Number of decimals
uk: Кількість десяткових знаків

en: Number of seconds to expiration of the access token.
uk: Залишок часу чинності маркера доступу в секундах.

en: Off
uk: Вимк.

en: Onboarding
uk: Адаптація

en: Onboarding setting control details.
uk: Відомості керування налаштуванням адаптації.

en: Onboarding setting control type.
uk: Тип керування налаштуванням адаптації.

en: Onboarding setting default value.
uk: Початкове значення керування налаштуванням адаптації.

en: Onboarding setting description.
uk: Опис налаштування адаптації.

en: Onboarding setting group, if applicable.
uk: Група налаштування адаптації, якщо є.

en: Onboarding setting label.
uk: Мітка налаштування адаптації.

en: Onboarding setting value.
uk: Значення налаштування адаптації.

en: One or more blocked plugins have been removed.
uk: Видалено один або кілька заблокованих плагінів.

en: One or more products in your catalog failed to sync. Please enable debug logging or reach out to %1$sour Care team%2$s for help.
uk: Не вдалося синхронізувати один або кілька товарів у вашому каталозі. Увімкніть записування налагодження або зверніться по допомогу до %1$sнашої служби підтримки%2$s.

en: Oops, there was an error updating your payment method. Please try again.
uk: Сталася помилка під час оновлення способу оплати. Повторіть спробу.

en: Optional input placeholder for the email notification setting control.
uk: Необов’язковий заповнювач поля вводу для керування налаштуванням сповіщення електронною поштою.

en: Optional input placeholder for the onboarding setting control.
uk: Необов’язковий заповнювач поля вводу для керування налаштуванням адаптації.

en: Order
uk: Замовлення

en: Order Instructions:
uk: Інструкції до замовлення:

en: Order Numbers
uk: Номери замовлень

en: Order is ready for pickup.
uk: Замовлення готове до отримання.

en: Order marked ready on terminal on %1$s at %2$s
uk: Замовлення позначено як готове в терміналі %1$s о %2$s

en: Order on-hold
uk: Замовлення на утриманні

en: Order ready for pickup!
uk: Замовлення готове до отримання!

en: Order received instructions
uk: Інструкції на сторінці прийняття замовлення

en: Order total, based on cart total.
uk: Загальна сума замовлення виходячи з суми товарів у кошику.

en: Orders aren't accepted from this location
uk: Замовлення з цього місця не приймаються

en: Other
uk: Інше

en: Other locations
uk: Інші місця

en: Ounces
uk: Унції

en: Our dual screens make checkout a breeze. Plus, our all-in-one terminal includes a built-in payment processor, scanner, printer, security and more.
uk: Наші подвійні екрани роблять оформлення замовлень надзвичайно простим. Крім того, кожен наш універсальний термінал містить вбудований процесор платежів, сканер, принтер, засоби безпеки тощо.

en: Pages to enable Apple Pay on
uk: Сторінки з Apple Pay

en: Pages to enable Google Pay on
uk: Сторінки з Google Pay

en: Paid in WooCommerce checkout by "%s"
uk: Оплачено в оформленні замовлення WooCommerce через «%s»

en: Partially refunded order
uk: Частково відшкодоване замовлення

en: Pay for this order
uk: Сплатити за це замовлення

en: Pay for your order in-person at pickup or delivery.
uk: Оплатіть замовлення особисто під час отримання або доставки.

en: Pay in Person
uk: Оплатити особисто

en: Pay securely with your credit/debit card.
uk: Безпечно сплачуйте за допомогою кредитної/дебетової карти

en: Payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
uk: Не вдалося оплатити замовлення #%1$s для %2$s. Відомості замовлення:

en: Payment gateway connection status.
uk: Стан підключення шлюзу платежів

en: Payment method could not be saved. %s
uk: Не вдалося зберегти спосіб оплати. %s

en: Payment method description that the customer will see during checkout.
uk: Опис способу оплати, який клієнт бачитиме під час оформлення замовлення.

en: Payment method successfully added.
uk: Спосіб оплати успішно додано.

en: Payment method title that the customer will see during checkout.
uk: Назва способу оплати, яку клієнт бачитиме під час оформлення замовлення.

en: Payment method updated.
uk: Спосіб оплати оновлено.

en: Payment to be made upon delivery.
uk: Оплата відбувається після доставки.

en: Payments Dashboard
uk: Майстерня платежів

en: Pending
uk: Обробляється

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: Pickup Instructions
uk: Інструкції з вивезення

en: Pickup Location Information
uk: Відомості про місце отримання

en: Pickup instructions
uk: Інструкції з отримання

en: Pickup location
uk: Місце отримання товару

en: Please check your email for next steps.
uk: Подальші інструкції надіслано вам електронною поштою.

en: Please choose another shipping method, or contact the store for a pickup location.
uk: Виберіть інший спосіб доставки або попросіть надати місце отримання в крамниці.

en: Please note that it may take some time for the carrier to update shipment tracking information.
uk: Майте на увазі, що перевізник може оновлювати інформацію відстеження доставки з певним запізненням.

en: Please reconnect your Stripe account.
uk: Підключіть свій обліковий запис Stripe знову.

en: Please select the pages where Apple Pay should show.
uk: Виберіть сторінки, на яких має відображатися Apple Pay.

en: Please select the pages where Google Pay should show.
uk: Виберіть сторінки, на яких має відображатися Google Pay.

en: Please use either your hosting plan's email editing feature or your 3rd-party email editor.
uk: Використовуйте або функцію редагування електронної пошти з вашого плану хостингу, або сторонній редактор електронної пошти.

en: Postal code
uk: Поштовий індекс

en: Pounds
uk: Фунти

en: Pre-Order release payment failed: %s
uk: Не вдалося сплатити за випуск перед замовленням: %s

en: Prefix
uk: Префікс

en: Preview text
uk: Текст попереднього перегляду

en: Preview text is shown after the subject line in some email inboxes. Maximum: 150 characters. %1$sLearn more%2$s
uk: Текст попереднього перегляду відображається в деяких поштових скриньках після рядка теми. Довжина: до 150 символів. %1$sДокладніше%2$s

en: Processing order
uk: Триває обробка замовлення

en: Product Brand
uk: Бренд товару

en: Product Condition
uk: Стан товару

en: Product categories must be deleted in Commerce Home
uk: На Головній сторінці комерції слід видалити категорії продуктів

[ctx: Product condition]
en: New
uk: Новинка

[ctx: Product condition]
en: Refurbished
uk: Відновлений товар

[ctx: Product condition]
en: Used
uk: Вживані

en: Product data is fetched from the selected In-Person catalog(s). Sync excludes products with custom prices or "any combination" modifiers.
uk: Даті товарів витягаються з вибраних каталогів Особистого продажу. З синхронізації вилучаються продукти зі спеціальними цінами або з модифікаторами «будь-яке сполучення».

en: Product not found.
uk: Продукт не знайдено.

[ctx: Product property requirement]
en: Brand and Condition fields filled
uk: Поля «Бренд» і «Стан» заповнено

[ctx: Product property requirement]
en: Manage stock enabled and stock quantity > 0
uk: Керування запасами ввімкнуто, обсяг запасів > 0

[ctx: Product property requirement]
en: No backorders allowed
uk: Відкладені замовлення не дозволяються

[ctx: Product property requirement]
en: Product SKU must be set
uk: Потрібно вказати артикул товару

[ctx: Product property requirement]
en: Published product
uk: Опублікований продукт

[ctx: Product property requirement]
en: Simple or variable product (not virtual or downloadable)
uk: Простий або змінний товар (не віртуальний або завантажуваний)

en: Product, inventory, and order syncing is disabled in Staging to prevent conflicts with your Production site.
uk: Товари, облік запасів і синхронізацію замовлень на підготовчому сайті вимкнуто, щоб запобігти конфліктам із робочим сайтом.

en: Products to add to the cart.
uk: Товари, які має бути додано до кошика.

en: Products with Marketplaces listings cannot have an empty SKU.
uk: Товари з оголошеннями на Ринках не можуть мати пустий артикул.

en: Provided by GoDaddy
uk: Отримано від GoDaddy

en: Provider %s not found.
uk: Постачальника %s не знайдено.

en: Ready for pickup
uk: Товар готовий до отримання

en: Ready for pickup emails are sent to customers when their order is marked as ready for pickup.
uk: Листи про готовність товару до отримання надсилаються клієнтам, коли замовлення позначається як готове до отримання замовником.

en: Ready to complete this purchase before your cart expires? Click the above button to purchase these items.
uk: Ви готові виконати цю покупку, доки ваш кошик ще працює? Натисніть кнопку вище, щоб придбати ці товарні позиції.

en: Recipients
uk: Одержувачі

en: Recommended
uk: Рекомендовано

[ctx: Refreshes the page]
en: Refresh
uk: Оновити

en: Remove
uk: Видалити

en: Required for storing Product data in Commerce Home. Stock management can be enabled or disabled per product. Learn more about %1$sproduct inventory settings%2$s.
uk: Потрібно для зберігання даних про товар на Головній сторінці комерції. Керування запасами можна вмикати та вимикати для кожного товару окремо. Докладніше про %1$sналаштування запасу товару%2$s.

en: Reset password
uk: Скидання пароля

en: Resources
uk: Ресурси

en: Result: [%1$s] %2$s
uk: Результат: [%1$s] %2$s

en: Resume
uk: Відновити

en: Return accepted via Walmart sales channel.
uk: Прийнято повернення через канал збуту Walmart.

en: Return requested via Walmart sales channel. %1$sView request%2$s.
uk: Замовлено повернення через канал збуту Walmart. %1$sПереглянути запит%2$s.

en: Return to payments
uk: Повернутися до оплати

en: Right aligned
uk: Вирівнювання справа

en: Right aligned with space
uk: Вирівнювання справа з пробілом

en: Root settings for an email template.
uk: Кореневі налаштування для шаблона електронних листів.

en: Sales Channel
uk: Канал збуту

en: Sales Channel Order Number
uk: Номер замовлення в каналі збуту

en: Sales Channel Order Number: %s
uk: Номер замовлення в каналі збуту: %s

en: Sales Channel: %s
uk: Канал збуту: %s

en: Save
uk: Зберегти

en: Save to Log
uk: Зберігати в журналі

en: Saved Cards
uk: Збережені карти

en: Securely Save to Account
uk: Безпечне збереження в обліковому записі

en: Securely accept card payments and make checkout easier for customers with Apple Pay® on supported devices.
uk: Безпечно приймайте платежі картками та спрощуйте оформлення замовлень для клієнтів за допомогою Apple Pay® на підтримуваних пристроях.

en: Securely accept credit/debit cards in your checkout.
uk: Безпечно приймайте кредитні/дебетові картки, оформлюючи замовлення.

en: Securely accept online payments via credit/debit card, wallets, bank redirects, and other methods enabled in your Stripe account. %1$sView Stripe pricing%2$s for your business' location and payment methods. %3$sStripe terms apply%4$s.
uk: Безпечно приймайте онлайн-платежі з кредитних і дебетових карт, гаманців, банківських переказів, а також іншими способами, дозволеними у вашому обліковому записі Stripe. %1$sПерегляньте тарифи Stripe%2$s для розташування та способів оплати вашої компанії. %3$sЗастосовуються умови Stripe%4$s.

en: Select Shipping Methods
uk: Виберіть способи доставки

en: Select how transactions should be processed. Charge submits all transactions for settlement, Authorization simply authorizes the order total for capture later.
uk: Виберіть, як мають оброблятися транзакції. Реалізація виконує переказ коштів за всіма транзакціями, а авторизація лише утримує загальну суму замовлення для подальшої реалізації.

en: Select the location(s) that should be available for local pickup.
uk: Виберіть місця, які мають бути доступними для місцевої доставки.

en: Select the shipping methods that will show this payment method for the customer during checkout.
uk: Виберіть способи доставки, які відображатимуть цей спосіб оплати для клієнта під час оформлення замовлення.

en: Sell online and in person with GoDaddy Payments. Sync local pickup and delivery orders right to your Smart Terminal, then get paid fast with next-day deposits.
uk: Продавайте онлайн і особисто за допомогою GoDaddy Payments. Синхронізуйте замовлення з місцевою доставкою просто з вашим смарт-терміналом, а потім швидко отримуйте оплату депозитами на наступний день.

en: Sell to all countries except for
uk: Продавати, в усі країни, окрім

en: Sell to all countries, except for...
uk: Продавати в усі країни, окрім...

en: Sell to millions of customers from one place. Offer your products everywhere, from Amazon to Instagram, all from your own online store.
uk: Продавайте мільйонам клієнтів, не змінюючи свого місця. Пропонуйте товари зі своєї власної онлайн-крамниці де завгодно, від Amazon до Instagram.

en: Sell to specific countries
uk: Продавати до певних країн

en: Selling locations
uk: Місця продажу

en: Send a reminder email to customers that left products in their cart but didn't complete the checkout.
uk: Надсилайте нагадування клієнтам, які залишили продукти у своїх кошиках, але не оформили покупку.

en: Sender address
uk: Адреса відправника

en: Sender email address.
uk: Адреса електронної пошти відправника

en: Sender name
uk: Ім’я відправника

en: Sender status.
uk: Статус відправника

en: Sender unique ID.
uk: Унікальний ID відправника

en: Sent to chosen recipient(s) when a new order is received.
uk: Надсилається вибраним одержувачам у разі прийняття нового замовлення.

en: Sent to chosen recipient(s) when an order is marked cancelled (if it was previously processing or on-hold).
uk: Надсилається вибраним одержувачам, коли замовлення позначається як скасоване (після обробки або затримання).

en: Sent to chosen recipient(s) when an order is marked failed (if it was previously pending or on-hold).
uk: Надсилається вибраним одержувачам, коли замовлення позначається як невиконане (після обробки або затримання).

en: Sent to customer after a payment is made.
uk: Надсилається клієнтам після виконання оплати.

en: Sent to customer when an order is on hold.
uk: Надсилається клієнтам, коли замовлення переводиться на утримання.

en: Sent to customer when you add a note to an order.
uk: Надсилається клієнтам, коли ви додаєте до замовлення нотатку.

en: Sent to customers when their order is fully refunded.
uk: Надсилається клієнтам, коли замовлення повністю відшкодовується.

en: Sent to customers when their order is marked completed and usually indicates that the order has been shipped.
uk: Надсилається клієнтам, коли замовлення позначається як виконане; це зазвичай означає, що замовлення відвантажено.

en: Sent to customers when their order is partially refunded.
uk: Надсилається клієнтам, коли замовлення частково відшкодовується.

en: Sent to customers when they reset their passwords.
uk: Надсилається клієнтам у разі скидання пароля.

en: Sent to customers when they sign up via checkout or account pages.
uk: Надсилається клієнтам, коли вони реєструються на сторінці оформлення замовлення або на сторінці облікового запису.

en: Sent to customers when tracking information is added for one or more items in their orders.
uk: Надсилається клієнтам, коли додається інформація відстеження для однієї або кількох позицій у замовленні.

en: Sequential order numbers
uk: Порядкові номери замовлень

en: Set up
uk: Настроїти

en: Set up GoDaddy Payments
uk: Налаштувати GoDaddy Payments

en: Set up the "%s" payment method
uk: Налаштування способу оплати «%s»

en: Settings
uk: Налаштування

en: Share discount links
uk: Поширити посилання на знижки

en: Share discount links with your customers and add coupons from ads, email campaigns, or social links. Create or edit a coupon to get started. This feature replaces the %1$sURL Coupons%2$s plugin.
uk: Діліться посиланнями на знижки зі своїми клієнтами та додавайте купони з рекламних оголошень, поштових розсилок або соціальних мереж. Для початку створіть або відредагуйте купон. Ця функція замінює плагін %1$sURL Coupons%2$s.

en: Share shipment tracking information with your customers. Open one of your Processing orders to get started. This feature replaces the %1$sShipment Tracking%2$s plugin.
uk: Діліться з клієнтами інформацією відстеження доставки. Щоб почати, відкрийте одне зі своїх замовлень, які обробляються. Ця функція замінює плагін %1$sВідстеження доставки%2$s.

en: Ship to all countries you sell to
uk: Доставляти в усі країни продажу

en: Ship to specific countries
uk: Доставлять до певних країн

en: Ship to specific countries only
uk: Доставляти лише в певні країни

en: ShipEngine isn't available in your region
uk: ShipEngine не пропонується у вашому регіоні

en: Shipment Tracking
uk: Відстежування відправлених товарів

en: Shipment tracking
uk: Відстеження доставки

en: Shipments
uk: Відправки

en: Shipping
uk: Доставка

en: Shipping labels
uk: Транспортні етикетки

en: Shipping locations
uk: Місця доставки

en: Shipping method description that the customer will see during checkout.
uk: Опис способу доставки, який клієнт бачитиме під час оформлення замовлення.

en: Shipping methods for the payment request.
uk: Способи доставки для запиту на оплату.

en: Show Detailed Error Messages and API requests/responses on the checkout page and/or save them to the debug log
uk: Показувати докладні повідомлення про помилки та запити/відповіді API на сторінці оформлення замовлення та/або зберігати їх у журналі налагодження

en: Show on Checkout Page
uk: Показувати на сторінці оформлення замовлення

en: Single Product
uk: Один продукт

en: Skip free orders
uk: Пропустити безкоштовні замовлення

en: Smart Terminal
uk: Смарт-термінал

en: Someone has requested a new password for the following account on %s:
uk: Хтось замовив новий пароль для такого облікового запису на %s:

en: Something went wrong when creating the user account.
uk: Під час створення облікового запису сталася якась помилка.

en: Something went wrong, and the capture could not be completed. Please try again.
uk: Сталася якась неполадка, і реалізацію не вдалося виконати. Повторіть спробу.

en: Starting number
uk: Початковий номер

en: Status
uk: Стан

en: Stock management must be enabled in order to sync products, inventory, and orders with Marketplaces & Social sales channels.
uk: Щоб синхронізувати товари, запаси та замовлення в каналах збуту на «Ринках і соціальних платформах, потрібно ввімкнути керування запасами.

en: Store address 1
uk: Адреса крамниці, рядок 1

en: Store address 2
uk: Адреса крамниці, рядок 2

en: Store name
uk: Назва крамниці

en: Store selector dismissed
uk: Вибір крамниці скасовано

en: Subject
uk: Тема

en: Subtotal
uk: Проміжний результат

en: Suffix
uk: Додаток

en: Switch account
uk: Перейдіть на інший обліковий запис

en: Sync In-Person products to WooCommerce
uk: Синхронізація товарів Особистого продажу з WooCommerce

en: Sync WooCommerce products to In-Person
uk: Синхронізація товарів WooCommerce з Особистим продажем

en: Sync your WooCommerce products with In-Person catalog(s). %1$sLearn more%2$s
uk: Синхронізуйте свої товари WooCommerce з каталогами Особистого продажу. %1$sДокладніше%2$s

en: Take administration of order fulfillment to the next level! View latest shipping rates from your favorite providers, print labels in one click, and automate shipment tracking and customer email notifications.
uk: Піднесіть керування виконанням замовлень на новий рівень! Дізнавайтеся про поточні тарифи на перевезення від своїх улюблених постачальників, друкуйте етикетки одним клацанням миші та автоматизуйте відстеження доставки та сповіщення клієнтів електронною поштою.

en: Tax
uk: Податок

en: Tax status
uk: Податковий статус

[ctx: Tax status]
en: None
uk: Немає

en: Taxable
uk: Оподатковується

en: Text
uk: Текст

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Thank you for applying, but we are unable to provide payment processing for your business.
uk: Дякуємо за заявку, але ми не можемо надати послуги обробки платежів для вашої компанії.

en: Thanks for creating an account on %1$s. Your username is %2$s. You can access your account area to view orders, change your password, and more at: %3$s
uk: Дякуємо за створення облікового запису на %1$s. Ваше ім’я користувача: %2$s. Ви маєте доступ до зони свого облікового запису за адресою %3$s і можете переглядати там замовлення, змінювати пароль тощо.

en: Thanks for your order. It’s on-hold until we confirm that payment has been received. In the meantime, here’s a reminder of what you ordered:
uk: Дякуємо за замовлення. Воно затримується, поки ми не підтвердимо отримання плати. Тим часом нагадуємо вам про те, що ви замовили:

en: The "Any" attribute cannot be used for variable products synced with your GoDaddy Commerce product catalog. Please specify the attribute value for each variation, then save your changes.
uk: Атрибут «Будь-який» не можна використовувати для змінних товарів, які синхронізуються з вашим каталогом товарів у GoDaddy Комерції. Виберіть значення атрибута для кожного варіанта, а потім збережіть внесені зміни.

en: The GoDaddy Payments onboarding status
uk: Стан адаптації GoDaddy Payments

en: The GoDaddy Payments service ID
uk: ID служби GoDaddy Payments

en: The ID of the Federation Partner
uk: Ідентифікатор федеративного партнера

en: The ID of the customer
uk: Ідентифікатор клієнта

en: The Sellbrite plugin is included in your hosting plan as GoDaddy Marketplaces. The plugin has been deactivated.
uk: Плагін Sellbrite міститься у вашому плані хостингу під назвою «Ринки GoDaddy». Плагін деактивовано.

en: The URL Coupons plugin is now included natively in your hosting plan! The plugin has been deactivated, and your existing settings and coupons have been migrated successfully.
uk: Плагін URL Coupons тепер включено до вашого плану хостингу! Плагін деактивовано, а наявні налаштування та купони успішно перенесено.

en: The URL to redirect the customer to.
uk: URL-адреса, на яку треба переспрямувати клієнта.

en: The access token string as issued by the authorization server.
uk: Рядок маркера доступу, випущений сервером авторизації.

en: The amount a customer’s order must be greater than or equal to for the shipping method to be free.
uk: Сума, нижче якої не може коштувати замовлення клієнта, щоб доставка цим способом була безкоштовною.

en: The amount a customer’s order must be greater than or equal to in order to select the shipping method.
uk: Сума, нижче якої не може коштувати замовлення клієнта, щоб можна було вибрати спосіб доставки.

en: The care agent account on this site has been misconfigured. Please log in again to fix this issue.
uk: Обліковий запис агента служби підтримки на цьому сайті неправильно налаштовано. Увійдіть знову, щоб усунути цю проблему.

en: The class for %s must implement the EmailNotificationContract interface
uk: Клас %s має реалізувати інтерфейс EmailNotificationContract

en: The class for %s must implement the EmailTemplateContract interface
uk: Клас %s має реалізувати інтерфейс EmailTemplateContract

en: The class name for %s must implement ConfigurableContract
uk: Ім’я класу %s має реалізувати ConfigurableContract

en: The connected GoDaddy Payments account is %1$s %2$s (Not the business owner's account? %3$sSwitch account%4$s).
uk: Підключений обліковий запис GoDaddy Payments: %1$s %2$s (Це не обліковий запис власника компанії? %3$sПерейдіть на інший обліковий запис%4$s).

[ctx: The country's region]
en: Country Region
uk: Регіон країни

en: The date and time when the sender was verified in our system.
uk: Дата й час засвідчення відправника у нашій системі.

en: The deadline to complete your payouts setup is coming up! To keep transacting with GoDaddy Payments and to get your money, verify your identity and add banking info.
uk: Наближається крайній строк налаштування виплат! Щоб і надалі виконувати операції з GoDaddy Payments і отримувати кошти, підтвердьте свою особу та додайте банківські реквізити.

en: The display name of the store.
uk: Коротке найменування крамниці.

en: The email notification with ID %s is not available on this site
uk: Сповіщення електронною поштою з ID %s недоступне на цьому сайті

en: The following note has been added to your order:
uk: До вашого замовлення додано таку нотатку:

en: The hosting platform the given account or site is running on
uk: Платформа хостингу, на якій працює цей обліковий запис або сайт

en: The item's ID.
uk: ID товарної позиції.

en: The item's quantity.
uk: Кількість товарної позиції.

en: The items included in the shipment.
uk: Товарні позиції в цій доставці.

en: The label associated with shipment.
uk: Етикетка, пов’язана з цією доставкою.

en: The label for a custom shipping provider.
uk: Етикетка для довільного постачальника доставки.

en: The legal name of the business.
uk: Офіційна назва компанії.

en: The nonce for validating the redirect after onboarding
uk: Ідентифікатор підтвердження переспрямування після адаптації

en: The order ID.
uk: ID замовлення.

en: The payment method has been disabled so it will not appear on your checkout. Please check your email for more information.
uk: Спосіб оплати вимкнуто, і він не відображатиметься під час оформлення замовлення. Додаткові відомості надіслано вам електронною поштою.

en: The payment method has been disabled so it will not appear on your checkout. Please check your email for next steps.
uk: Спосіб оплати вимкнуто, і він не відображатиметься під час оформлення замовлення. Подальші інструкції надіслано вам електронною поштою.

en: The payment method has been disabled so it will not appear on your checkout. Please set up your account to resume processing payments.
uk: Спосіб оплати вимкнуто, і він не відображатиметься під час оформлення замовлення. Налаштуйте свій обліковий запис, щоб відновити обробку платежів.

en: The phone number of your business.
uk: Телефонний номер вашої компанії.

en: The product plan the given account or site has purchased
uk: План продукту, який придбано для цього облікового запису або сайту

en: The product's ID.
uk: ID товару.

en: The product's variation ID.
uk: ID варіанта товару.

en: The rate associated with the shipment.
uk: Тариф, пов’язаний із цією доставкою.

en: The remote parent ID in the request does not match the remote parent ID of the order.
uk: Віддалений батьківський ID в запиті не збігається з віддаленим батьківським ID замовлення.

en: The requirements below must be met in order to list this product. %1$sLearn more about product sync%2$s
uk: Щоб створити оголошення про цей товар, необхідно виконати зазначені нижче умови. %1$sДокладніше про синхронізацію товарів%2$s

en: The reseller private label ID (1 means GoDaddy, so not a reseller).
uk: Ідентифікатор приватної мітки реселера (1 означає GoDaddy, тобто не реселера).

en: The scope the token granted.
uk: Область дії наданого маркера.

en: The settings parameter is required.
uk: Потрібно вказати параметр налаштувань.

en: The shipment ID.
uk: ID доставки.

en: The shipment object associated with the shipping label.
uk: Об’єкт доставки, пов’язаний із етикеткою доставки.

en: The shipment object associated with the shipping rates.
uk: Об’єкт доставки, пов’язаний із вартістю доставки.

en: The shipment's creation date.
uk: Дата створення доставки.

en: The shipment's last updated date.
uk: Дата останнього оновлення доставки

en: The shipment's tracking URL.
uk: URL-адреса відстеження доставки.

en: The shipment's tracking number.
uk: Номер відстеження доставки.

en: The shipping label returned by the shipping provider.
uk: Етикетка доставки, повернута постачальником доставки.

en: The shipping provider for the shipment.
uk: Постачальник, який робить доставку.

en: The shipping rates returned by the shipping provider.
uk: Вартість доставки, повідомлена постачальником доставки.

en: The shipping type based on the chosen shipping method.
uk: Тип доставки на основі вибраного способу доставки.

en: The site has email template overrides and hasn't enabled the Email Notifications feature.
uk: Цей сайт замінює шаблони електронних листів і не вмикає функцію сповіщень електронною поштою.

en: The type of token this is.
uk: Тип маркера.

en: The unique identifier for the business.
uk: Унікальний ідентифікатор компанії.

en: The unique identifier for the store.
uk: Унікальний ідентифікатор крамниці.

en: There was a problem registering your site with Apple Pay. Please disable Apple Pay and try re-enabling, or %1$scontact support%2$s.
uk: Виникла проблема з реєстрацією вашого сайту на Apple Pay. Вимкніть Apple Pay і спробуйте ввімкнути знову або %1$sзверніться до служби підтримки%2$s.

en: There was an error connecting to GoDaddy Payments. Please try again.
uk: Помилка підключення до GoDaddy Payments. Повторіть спробу.

en: These are the card logos that are displayed to customers as accepted during checkout.
uk: Це логотипи карт, які клієнт бачить під час оформлення замовлення як такі, що приймаються.

en: These settings are managed from the %s page
uk: Керування цими налаштуваннями відбувається зі сторінки %s

en: This can take a few minutes. Please refresh to check.
uk: Це може забрати кілька хвилин. Оновіть сторінку, щоб перевірити стан.

en: This charge has been fully captured
uk: Це стягнення повністю реалізовано

en: This controls the title which the user sees during checkout.
uk: Це налаштування керує назвою, яку користувач бачить під час оформлення замовлення.

en: This description will be displayed underneath the Local Delivery shipping method name in the Cart and Checkout pages.
uk: Цей опис відображатиметься під назвою способу місцевої доставки на сторінках «Кошик» і «Оформлення замовлення».

en: This email address belongs to another store. Please enter a different email address. If you already own this address, please reach out via %1$sGet Help%2$s.
uk: Ця адреса електронної пошти належить іншій крамниці. Введіть іншу адресу електронної пошти. Якщо ви вже маєте цю адресу, зверніться до нас на сторінці %1$sОтримати довідку%2$s.

en: This operation can take up to a few seconds. Please reload this page to check the current status.
uk: Ця операція може тривати кілька секунд. Перезавантажте цю сторінку, щоб перевірити поточний стан.

en: This product has been listed on %s.
uk: Оголошення про цей товар розміщено на %s.

en: This product hasn't been listed on %s yet.
uk: Оголошення про цей товар ще не розміщено на %s.

en: This product is synced from the In-Person Catalog
uk: Цей товар синхронізовано з каталогу Особистого продажу

en: This product is synced to the In-Person Catalog
uk: Цей товар синхронізовано з каталогом Особистого продажу

en: This product must meet all requirements below before creating a draft listing.
uk: До створення чернеткового оголошення цей товар має відповідати всім умовам, наведеним нижче.

en: This setting %1$sdoes not%2$s change which card types the gateway will accept.
uk: Це налаштування %1$sне змінює%2$s типи карт, які прийматиме шлюз.

en: This token is expired
uk: Цей маркер більше не діє

en: Thousands separator
uk: Роздільник тисяч

en: Tip
uk: Порада

en: Title
uk: Заголовок

[ctx: Title for the WooCommerce > Home page]
en: Home
uk: Домівка

en: Title in Checkout
uk: Назва в оформленні замовлення

en: To benefit from streamlined shipping and label printing, please ensure your store is located in the US, UK, Canada, or Australia.
uk: Щоб скористатися спрощеною доставкою та друком етикеток, укажіть адресу своєї крамниці у США, Великобританії, Канаді або Австралії.

en: To get your funds deposited to your bank account, verify your identity and add your banking info. %1$sSet up payouts%2$s
uk: Щоб внести кошти на свій банківський рахунок, ви маєте підтвердити свою особу та вказати банківські реквізити. %1$sНалаштувати виплати%2$s

en: To sync to In-Person you must have at least one catalog selected.
uk: Для синхронізації з Особистим продажем потрібно вибрати хоча б один каталог.

en: To sync to WooCommerce you must have at least one catalog selected.
uk: Для синхронізації з WooCommerce потрібно вибрати хоча б один каталог.

en: Track advanced eCommerce events and more with Google Analytics. This feature replaces the %1$sGoogle Analytics%2$s and %3$sGoogle Analytics Pro%4$s plugins.
uk: Відстежуйте розширені події електронної торгівлі тощо за допомогою Google Analytics. Ця функція замінює плагіни %1$sGoogle Analytics%2$s і %3$sGoogle Analytics Pro%4$s.

en: Track profit and cost of goods for your store. Generate profit reports by date, product, category, and more. This feature replaces the %1$sCost of Goods%2$s plugin.
uk: Відстежуйте прибуток і вартість товарів для своєї крамниці. Створюйте звіти про прибуток за датою, товарами, категоріями тощо. Ця функція замінює плагін %1$sCost of Goods%2$s.

en: Tracking URL: %s
uk: URL відстеження: %s

en: Tracking number
uk: Номер відстеження

en: Transaction ID %s
uk: ID транзакції %s

en: Transaction Type
uk: Тип транзакції

en: Transaction manually refunded from WooCommerce.
uk: Трансакцію вручну відшкодовано з WooCommerce.

en: Transaction refunded by %1$s from WooCommerce.
uk: Трансакцію відшкодовано з WooCommerce від %1$s.

en: Trouble checking out? We're here to help. Please reply to this email if you have any questions or need our assistance.
uk: Є проблеми з оформленням? Ми вам допоможемо. Якщо ви маєте якісь запитання або потребуєте нашої допомоги, напишіть відповідь на цей лист.

en: URL for the WooCommerce email settings screen for the email notification
uk: URL-адреса екрана налаштувань електронної пошти WooCommerce для сповіщення електронною поштою

en: Unable to add payment method to your account. Please try again.
uk: Не вдалося додати спосіб оплати до вашого облікового запису. Повторіть спробу.

en: Unable to retrieve the email sender data.
uk: Не вдалося отримати дані про відправника електронного листа.

en: Unique email notification ID.
uk: Унікальний ID сповіщення електронною поштою.

en: Unique email notification category ID.
uk: Унікальний ID категорії сповіщення електронною поштою.

en: Unique email notification name (matches the ID).
uk: Унікальне ім’я сповіщення електронною поштою (відповідає ID).

en: Unique email notification setting ID.
uk: Унікальний ID налаштування сповіщення електронною поштою.

en: Unique email notification setting name (matches the ID).
uk: Унікальне ім’я налаштування сповіщення електронною поштою (відповідає ID).

en: Unique email template ID.
uk: Унікальний ID шаблона електронного листа.

en: Unique email template name (matches the ID).
uk: Унікальне ім’я шаблона електронного листа (відповідає ID).

en: Unique email template setting name.
uk: Унікальне ім’я налаштування шаблона електронних листів.

en: Unique onboarding setting ID.
uk: Унікальний ID налаштування адаптації.

en: Unique onboarding setting name (matches the ID).
uk: Унікальне ім’я налаштування адаптації (відповідає ID).

en: Unknown error.
uk: Невідома помилка.

en: Update Store
uk: Оновити крамницю

en: Update settings
uk: Оновити налаштування

en: Use <code>[qty]</code> for the number of items, <br/><code>[cost]</code> for the total cost of items, and <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> for percentage based fees.
uk: Укажіть <code>[qty]</code> — кількість товарних позицій, <br/><code>[cost]</code> — загальна вартість позицій, <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> — відсоткові збори.

en: Use GoDaddy Payments Selling in Person to sync local pickup and delivery orders to your Smart Terminal. Sell anything, anywhere and get paid fast with next-day deposits.
uk: Використовуйте Персональний продаж GoDaddy Payments, щоб синхронізувати замовлення з місцевою доставкою з вашим смарт-терміналом. Продавайте що завгодно, де завгодно та швидко отримуйте оплату депозитами на наступний день.

en: Use a new payment method
uk: Використати новий спосіб оплати

en: User %s could not be logged in.
uk: Користувач %s не може увійти.

en: User does not have permission to manage WooCommerce
uk: Користувач не має дозволу на керування WooCommerce

en: Username: %s
uk: Ім'я користувача: %s

en: View Draft Listing
uk: Переглянути чернеткове оголошення

en: View coupons
uk: Переглянути купони

en: Virtual Terminal
uk: Віртуальний термінал

en: Wallet payments cannot be used for carts with multiple shipments.
uk: Оплата з гаманця не може використовуватися для кошиків із кількома доставками.

en: Warning! Plain Permalinks Detected
uk: Попередження! Виявлено прості постійні посилання

en: We accept major credit/debit cards and cash.
uk: Ми приймаємо основні типи кредитних/дебетових карток і готівку

en: We cannot process your order with the payment information that you provided. Please use a different payment account or an alternate payment method.
uk: Неможливо обробити ваш запит із наданою вами платіжною інформацією. Використайте інший платіжний обліковий запис або інший спосіб оплати.

en: We have finished processing your order.
uk: Ми закінчили обробку вашого замовлення.

en: Weight units
uk: Одиниці ваги

en: Welcome to GoDaddy Marketplaces!
uk: Вітаємо вас на Ринках GoDaddy!

en: What is Marketplaces &amp; Social?
uk: Що таке Ринки та соціальні платформи?

en: What products are eligible for Marketplaces & Social sales channels?
uk: Які товари можна продавати через канали збуту Ринків і соціальних платформ?

en: Whether or not the site is sold by a reseller.
uk: Чи продається сайт реселером.

en: Whether the account can manually switch between extension versions.
uk: Чи може обліковий запис вручну міняти версії розширень.

en: Whether the customer should be allowed to enter coupons.
uk: Чи дозволяється клієнту вводити купони.

en: Whether the email notification can only be sent manually.
uk: Чи можна надсилати сповіщення електронною поштою лише вручну.

en: Whether the email notification setting can have multiple values.
uk: Чи може налаштування сповіщення електронною поштою мати кілька значень.

en: Whether the email notification setting is required.
uk: Чи є налаштування сповіщення електронною поштою обов’язковим.

en: Whether the email notification will be sent to administrators.
uk: Чи надсилатимуться сповіщення електронною поштою адміністраторам.

en: Whether the onboarding setting can have multiple values.
uk: Чи може налаштування адаптації мати кілька значень.

en: Whether the onboarding setting is required.
uk: Чи є налаштування адаптації обов’язковим.

en: Whether the payment gateway is enabled.
uk: Чи ввімкнуто шлюз платежів.

en: Whether to require customer email.
uk: Чи вимагати від клієнта надання адреси електронної пошти.

en: Whether to require customer phone.
uk: Чи вимагати від клієнта надання номера телефону.

en: Whether to require customer shipping address.
uk: Чи вимагати від клієнта вказати адрес доставки.

en: White
uk: Білий

en: White with outline
uk: Білий із контуром

en: WooCommerce charges or authorizations/captures as well as refunds and voids made in your Staging site will process normally in your GoDaddy Payments account.
uk: Стягнення або авторизації та реалізації транзакцій WooCommerce, а також відшкодування та скасування, виконані на вашому підготовчому сайті, буде оброблено у вашому обліковому записі GoDaddy Payments як звичайно.

en: WooCommerce is not available
uk: Служба WooCommerce недоступна

en: Yards
uk: Ярди

en: You are about to disconnect your Stripe account. Your store will not be able to process transactions using Stripe until you connect an account again.
uk: Ви збираєтеся від’єднати свій обліковий запис Stripe. Ваша крамниця не зможе виконувати транзакції з використанням Stripe, доки ви не підключите обліковий запис знову.

en: You attempted to edit an item that does not exist. Perhaps it was deleted?
uk: Ви намагалися змінити елемент, який не існує. Можливо, його видалено?

en: You attempted to install a blocked plugin.
uk: Ви намагалися інсталювати заблокований плагін.

en: You cannot delete the main administrator account.
uk: Основний обліковий запис адміністратора не можна видалити.

en: You do not have permission to perform this action.
uk: Ви не маєте дозволу на виконання цієї дії.

en: You haven't added any sales channels yet. Add sales channels in order to post your listings on third party marketplaces and social platforms.
uk: Ви ще не додали жодного каналу збуту. Додайте канали збуту, щоб публікувати оголошення на сторонніх ринкових майданчиках і соціальних платформах.

en: You haven't completed the necessary steps to verify your identity with GoDaddy Payments. Until you do that, you won't be able to take any payments or deposit your funds.
uk: Ви не виконали всіх дій, необхідних для підтвердження вашої особи в GoDaddy Payments. Доки ви не зробите цього, ви не зможете робити платежі або вносити кошти.

en: You haven't connected this sales channel yet.
uk: Ви ще не підключили цей канал збуту

en: You're about to open GoDaddy Payments account signup. In just a few minutes, you'll return here to enable secure payments in your checkout.
uk: Ви збирається відкрити реєстрацію облікового запису GoDaddy Payments. Лише за кілька хвилин ви повернетеся сюди, щоб активувати безпечні платежі в оформленні замовлень.

en: You're all set to take payments with GoDaddy Payments!
uk: У вас усе готово, щоб приймати платежі через GoDaddy Payments!

en: You're just a few minutes from processing payments.
uk: За кілька хвилин ви зможете обробляти платежі.

en: You've got money waiting with GoDaddy Payments! Add your banking info to get your payouts deposited.
uk: З GoDaddy Payments на вас чекають гроші! Укажіть свої банківські реквізити, щоб отримувати виплати на свій рахунок.

en: You've got money waiting with GoDaddy Payments! Verify your identity and add your banking info to get your payouts deposited.
uk: З GoDaddy Payments на вас чекають гроші! Підтвердьте свою особу та вкажіть свої банківські реквізити, щоб отримувати виплати на свій рахунок.

en: You've still got money waiting with GoDaddy Payments! Verify your identity and add your banking info as soon as you can to get your funds and keep taking payments.
uk: З GoDaddy Payments на вас досі чекають гроші! Підтвердьте свою особу та додайте банківські реквізити якомога скоріше, щоб отримувати кошти та робити платежі.

en: You've used 90&#37; of your included monthly Marketplaces and Social orders. Upgrade soon to process more orders. %1$sUpgrade Plan%2$s
uk: Ви використали 90&#37; місячного обсягу замовлень Ринків і соціальних платформ. Скоріше змініть тарифний план, щоб обробляти більше замовлень. %1$sЗнизити рівень плану%2$s

en: You've used all your included monthly Marketplaces and Social orders. Upgrade now to process more orders. %1$sUpgrade Plan%2$s
uk: Ви використали весь місячний обсяг замовлень Ринків і соціальних платформ. Змініть тарифний план, щоб обробляти більше замовлень. %1$sЗнизити рівень плану%2$s

en: Your GoDaddy Payments account has been closed.
uk: Ваш обліковий запис GoDaddy Payments закрито.

en: Your GoDaddy Payments account has been terminated.
uk: Ваш обліковий запис GoDaddy Payments анульовано.

en: Your GoDaddy Payments account needs attention.
uk: Ваш обліковий запис GoDaddy Payments потребує уваги.

en: Your Stripe account needs to be set up.
uk: Ваш обліковий запис Stripe потрібно налаштувати.

en: Your account has been closed.
uk: Ваш обліковий запис закрито.

en: Your billing address doesn't match your payment card information. Please update the billing address to submit your order.
uk: Ваша адреса для виставлення рахунків не відповідає даним вашої платіжної карти. Щоб зробити замовлення, виправте адресу для виставлення рахунків.

en: Your email and cart will be saved so we can send you an email reminder about this order.
uk: Вашу адресу електронної пошти та кошик для покупок буде збережено, тому ми зможемо надсилати вам нагадування про це замовлення.

en: Your hosting plan now offers editable WooCommerce emails, no plugin required!
uk: Ваш план хостингу тепер пропонує доступні для редагування електронні листи WooCommerce, плагін не потрібен!

en: Your order is ready for pickup.
uk: Ви можете отримати своє замовлення.

en: Your order on %s has been partially refunded. There are more details below for your reference:
uk: Ваше замовлення на %s частково відшкодовано. Додаткові відомості наведено нижче:

en: Your order on %s has been refunded. There are more details below for your reference:
uk: Ваше замовлення на %s відшкодовано. Додаткові відомості наведено нижче:

en: Your package is on the way!
uk: Ваша посилка їде до вас!

en: Your password has been automatically generated: %s
uk: Ваш пароль автоматично створено: %s

en: Your products, everywhere.
uk: Ваші товари — де завгодно.

en: Your shopping cart has been reserved and is still waiting for you! In your cart, you left the following products:
uk: Ваш кошик для покупок зарезервовано, він досі чекає на вас! У вашому кошику для покупок залишено такі товари:

en: Your shopping cart was reserved a few days ago and it will expire soon. In your cart, you left the following products:
uk: Ваш кошик для покупок зарезервовано кілька днів тому, невдовзі він перестане діяти. У вашому кошику для покупок залишено такі товари:

en: Your store address must be in the US and currency US dollars in order to sync products, inventory, and orders with Marketplaces & Social sales channels.
uk: Щоб синхронізувати товари, запаси та замовлення в каналах збуту на «Ринках і соціальних платформах», адреса вашої крамниці має бути у США, а валютою мають бути долари США.

en: Your store weight and dimensions units must be in "lbs" and "in" in order to sync products, inventory, and orders with Marketplaces & Social sales channels.
uk: Щоб синхронізувати товари, запаси та замовлення в каналах збуту на «Ринках і соціальних платформах», одиниці ваги та розміру ваших товарів мають бути в «кг» та «см».

en: Your {site_title} order is ready for pickup!
uk: Ви можете отримати своє замовлення на {site_title}!

en: Your {{site_title}} account has been created!
uk: Ваш обліковий запис на {{site_title}} створено!

en: Your {{site_title}} order #{{order_number}} has been partially refunded
uk: Ваше замовлення #{{order_number}} на {{site_title}} частково відшкодовано.

en: Your {{site_title}} order #{{order_number}} has been refunded
uk: Ваше замовлення #{{order_number}} на {{site_title}} відшкодовано

en: Your {{site_title}} order has been received!
uk: Ваше замовлення на {{site_title}} прийнято!

en: Your {{site_title}} order is now complete
uk: Ваше замовлення на {{site_title}} виконано

en: You’ve received the following order from %1$s:
uk: Ви прийняли таке замовлення від %1$s:

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has failed
uk: [{site_title}]: Замовлення #{order_number} не виконано

en: [{{site_title}}]: New order #{{order_number}}
uk: [{{site_title}}]: Нове замовлення #{{order_number}}

en: [{{site_title}}]: Order #{{order_number}} has been cancelled
uk: [{{site_title}}]: Замовлення #{{order_number}} скасовано

en: a paid status
uk: оплачено

[ctx: credit card transaction type]
en: Authorization
uk: Авторизація

en: expires %s
uk: діє до %s

[ctx: name of the default email notification template]
en: Default
uk: За замовчуванням

[ctx: noun, credit card transaction type]
en: Charge
uk: Стягнути плату

en: or
uk: або
